מס' צפיות - 2214
דירוג ממוצע -
חשיבותם של גבולות בקרב האספרגים
הנדון:הדרך הנכונה לטיפול באספרגים
מאת: חי נימוש צדקה 05/11/14 (19:42)

בס"ד

    המגזר הואטיסטי הינו מיעוט נוירולוגי, שמבנה מוחו מיוחד. רבים טועמים כי זוהי "מחלה" אך מחקרים שנערכו ע"י מנהיגים אוטיסטים- יש כאן משום שונות נוירולוגית- מוחנו הינו בעל תפקוד ייחודי- המציב אותנו בנקודת מבט משלנו! 

  התרבות האוטיסטית כוללת ניבים ייחודיים, נקודת מבט ייחודית, חגים ייחודיים (חג האוטיסטים ביוני), אוטריטים (כנסים בהם מנהיג אוטיסטי נואם- אך בנגוד לרוב האנשים בעולם- אין בסוף הנאום מחיאות כפיים, אלא הקהל קופץ במקום, צורח, ומנופף ידיו- דרכנו להריע לנואם בדרך שבה אנשים אחרים מעודדים קבוצות כדורגל, למשל.

  אשר לענף האספרגרי של המגזר האוטיסטי- זהו ענף הממוקם על הקשת האוטיסטית, במקום השמור לאוטיסטים בתפקוד גבוה (אף יותר מענף  "ההאי פונקשן")

ועתה- לעצם עניינו של המאמר:

  בזמן האחרון אימץ זרם מחשבה ראדיקאלי- "הפוסט מודרניסטים", את שיטת ה"קוצ'י- קוצ'י"- שיטת המחשבות המוגזמות, כדרך לפנייה לאנשי הענף האספרגרי של המגזר האוטיסטי.

  הם טוענים, כי שיטה זו טובה לחיזוק רוחנו!

  אבל אנו זקוקים רק ל"טוב" ו"לרע" "שחור "ולבן" "יינג" "ויאנג" (שני הפכים מן המיתולוגיה הסינית). 

  מחמאות מופרזות, לעומת זאת- זה כמו אונס בשבילנו! דוחה; מגעיל- עושה בנו חלחלה! זה מעליב אותנו!

  אנו מצפים מנוירו- טיפיקאלים (אנשי קבוצת השווים האנשים הנורמטיווים כמותכם,) שתעמידו אותנו על הרגליים!- עם סנקציות על עבירות! הוקירו כל הצלחה שלנו! אם היה לנו יום יוצא- מן- הכלל- אזי, כי מחמאה ממוקדת וזהירה- תתאים! תנו לנו פרס אך ורק על הישגים אמתיים! ועשו לנו מדרג ענישה ברור, עם עונש בהתאם לחומרת העבירה!

שלכם בכבוד רב,- זיו הלוי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר