מס' צפיות - 2452
דירוג ממוצע -
די לצביעות: תורת הגזע היהודית
חושבים שהיטלר המציא את תורת הגזע? תחשבו שנית. תורת הגזע הייתה וקיימת עוד היום, ביהדות בנצרות ובאסלאם. במקום 'עם סגולה' תתחילו להגיד 'הגזע הארי'.
מאת: אנונימית73 04/06/14 (17:50)

המילה ''נאצי'' מעוררת בכל אחד חלחלה, וכאשר חושבים על הנאצים רואים אותם כאנשים מרושעים עם קרני שטן שצורחים ''הייל היטלר'' ברחובות, אבל מה שאנשים לא מבינים, זה לא רק כמה קל להפוך לנאצי, אלא כמה שתורת הגזע, שהיא הבסיס לנאציזם, קיימת, בצורה כזו או אחרת, גם ביהדות. 

בואו נתחיל עם 'העם הנבחר' או 'עם סגולה': פירוש הדבר הוא שעם ישראל, או העם היהודי, הוא עם שונה משאר העמים, ושתי המילים הפשוטות האלה לא רק אומרות שאיש יהודי הוא לא כמו איש לא יהודי, אלא שהן אומרות כי האיש היהודי טוב יותר מהאיש שאינו יהודי.

על פי רוב הפרשנים, משמעות המילה 'סגולה' היא: אוצר ייחודי ויקר, אבל למה יהודים יקרים יותר מעמים אחרים? 

ככה מתחילה גזענות.

בתור חברה מודרנית ומוסרית, אסור לעשות בשום אופן אפליה בין אנשים ועמים! הגזענות מתחילה כאשר אדם תופש את עצמו כטוב יותר, שווה יותר, יקר יותר, ייחודי יותר, חשוב יותר, מאדם אחר. ו'עם סגולה' משמעו: אני כיהודי, טוב יותר, חשוב יותר, שווה יותר ויקר יותר מאיש שאינו יהודי, וזאת רק מפני שנולדתי יהודי. אפילו אם אנשים שאינם יהודים בוחרים להתגייר, או אם חילונים בוחרים לחזור בתשובה, הם נחשבים לסוג ב', לפחות טובים, פחות טהורים.

אז הנאצים החשיבו את עצמם לטובים יותר, וקראו לעצמם 'הגזע הארי' - וכולם מזדעזעים, כאילו הם לא עושים את אותו הדבר.

וכמובן שאין מה להשוות מבחינה מעשית, אבל גם הנאציזם התחיל ממילים

ומהעם הנבחר, לעם הנחות ביותר בתורת הגזע היהודית - העם העמלקי, אותו עם שלפי התנ''ך היה עם אכזרי שתקף את עם ישראל בצאתו ממצרים. עד פה הכל בסדר, אבל לאחר כמה מאות שנים, במלכות שאול המלך, בספר שמואל א', האלוהים התנכ''י בכבודו ובעצמו מוציא פקודה: ''פָּקַדְתִּי, אֵת אֲשֶׁר-עָשָׂה עֲמָלֵק לְיִשְׂרָאֵל--אֲשֶׁר-שָׂם לוֹ בַּדֶּרֶךְ, בַּעֲלֹתוֹ מִמִּצְרָיִם.  ג עַתָּה לֵךְ וְהִכִּיתָה אֶת-עֲמָלֵק, וְהַחֲרַמְתֶּם אֶת-כָּל-אֲשֶׁר-לוֹ, וְלֹא תַחְמֹל, עָלָיו; וְהֵמַתָּה מֵאִישׁ עַד-אִשָּׁה, מֵעֹלֵל וְעַד-יוֹנֵק, מִשּׁוֹר וְעַד-שֶׂה, מִגָּמָל וְעַד-חֲמוֹר.'' (שמואל א', פרק ט''ו, פסוקים ב'-ג') לפי הפקודה, על שאול לרצוח עם שלם - את הגברים, את הנשים, את הילדים.. את הרכוש, את בעלי החיים. אבל למה? מה עשו הגברים? מה עשו הנשים? מה עשו הילדים? מה עשו בעלי החיים שנגזר עליהם גזר דין מוות אכזר כל כך? כשמצדיקים פעולה כזו, כשמצדיקים השמדה של עם ללא רחמים וללא סיבה, למה אי אפשר להצדיק את השואה?

ושלא תטעו, זו לא הפעם היחידה - לפני כן, בדברים, פרק כ''ה פסוק י''ז-י''ח, כתוב כי:  "וְהָיָה בְּהָנִיחַ ה' אֱלֹהֶיךָ לְךָ מִכָּל-אֹיְבֶיךָ מִסָּבִיב, בָּאָרֶץ אֲשֶׁר ה' אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ נַחֲלָה לְרִשְׁתָּהּ – תִּמְחֶה אֶת-זֵכֶר עֲמָלֵק, מִתַּחַת הַשָּׁמָיִם" - ואף יש רבים שסבורים כי אסור לגייר העמלקים גם אם הם רוצים בכך (למשל רבי אליעזר בן הורקנוס), ואני שואלת: מה הם אשמים שנולדו עמלקים? מה הם עשו שמגיעה להם כזו השמדה אכזרית? מדוע צריך למחות עם שלם מפני האדמה? ואלו בדיוק השאלות ששואלים על השואה.

ואני אומרת, כמו שאמר אדולף היטלר בעצמו: ''אני לא באתי לעולם הזה בשביל לעשות את בני האדם טובים יותר, אלא כדי להשתמש בחולשותיהם.'' - השנאה הזאת, הגזענות הזאת, היא החולשה הגדולה ביותר של האדם. ושוב ושוב, לאורך ההסטוריה, אנו נופלים אל תוך הבור החשוך הזה של הגזענות והשנאה, והיא קיימת בכל מקום. היא קיימת כלפי העמלקים, היא קיימת כלפי היהודים, כלפי השחורים, כלפי הערבים, כלפי הומוסקסואלים. כולנו רודפים וכולנו נרדפים.

ומפה לעולם הבא. אתייחס רק ליהדות, אך אותה גישה בדיוק קיימת גם בנצרות וגם באסלאם, אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם. 

הגהינום הוא המקום הבדיוני המפחיד ביותר שיכול להיות. בורות אש, שריפה, צרחות, עינויים, חום אימים... לנצח. אבל אם תבדקו, לא מאוד קשה להגיע לשם. בוא נתעלם לרגע מהעובדה שאם אדם יהודי עושה חטא כלשהו (לדוגמא: משכב זכר, מגורים במצרים, בעלות על הרבה זהב וכסף ואכילת צימוקים) אז הוא הולך ישר לגהנום. 

כל מי שעובד אל אחר, או לא עובד את האל יהוה, חוטא, ובכך הולך לגהנום לאחר מותו. 

משמע הדבר הוא שכל מי שאינו יהודי, הולך לגהנום. לא משנה כמה טוב הוא היה, לא משנה מה הוא עשה בחיו, הוא נשלח לגהנום לפי היהדות. גם אם האדם לא שמע על היהדות מימיו, הוא הולך לגהנום לפי היהדות.

אם מקבלים את הדברים הללו, אפשר בעצם להתייחס להיטלר כאל מישהו שיצר את הגהנום בכדור הארץ. 

אז למה מישהו שמקבל את תפישת הגהנום היהודית יכול לשפוט את היטלר? למה לאלוהים מותר ולהיטלר אסור?

האם אלוהים אינו כפוף לחוקי המוסר? 

ואם קודם היו אלה רק מילים, רק דיבורים - היום הדברים נראים קצת אחרת. קבוצות גזעניות יהודיות מתחילות לצוץ, סטטוסים צורמים לעין נגלים, וונדליזם מיותר, ואלימות, כל כך הרבה אלימות!!

''ישמעאלים דוחים'' 

''ערבושים''

''יימח שמם'' 

''הם לא בני אדם הם בהמות''

''תישרף אמן אתה וכל עמך''

-כל אלה הם סטטוסים אמיתיים שפורסמו בפייסבוק נגד ערבים, בעמוד הפייסבוק של ארגון להב''ה-

 


השמות משתנים, אבל זו אותה הגזענות. זו אותה תורת הגזע, ובדיוק כמו הנאציזם, גם כאן הרעיונות האלה צומחים לאט לאט, 

מאחורי הקלעים. וכולם מודעים למה שקורה. הרוב מתעלמים. 

הגיע הזמן שכמו שהמילה 'נאצי' מעבירה בנו חלחלה, גם גזענות כלפי עמים אחרים, גם תורות גזע

במסווה של דת אוהבת, ידליקו אצלנו נורה אדומה.

-

הכותבת היא אנונימית73, אתאיסטית אנטיתאיסטית הומניסטית.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 9 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
נאציזם אנונימי
דודו אלהרר 05.06.14 (05:40)
2.
אויי לך מיום הדין..
יהודי 05.06.14 (07:00)
3.
תגובה לדוד אלהרר
אנונימית73 05.06.14 (10:25)
4.
את צודקת בנוגע לקסנופוביה של היהדות
בן-ראובן 05.06.14 (13:58)
5.
לדודו אלהרר
שלום 06.06.14 (05:20)
6.
כתבה נהדרת מרגשת ואמיתית! כמה טיפים...
דוד דרזי 25.06.14 (23:32)
7.
מקום לדון עם במה לכולם...
דוד דרזי 25.06.14 (23:39)
8.
סילוף יסוד המאמר
אלעד ד. 26.06.14 (00:12)
9.
כל מילה בסלע
טל 27.09.17 (23:38)