מס' צפיות - 643
דירוג ממוצע -
האם יש צדק בקנס על הליכה עם אוזניות
אולי זה נשמע מצחיק, אבל אולי הולכי רגל צריכים לעבור טסט להליכה ברגל ומעבר בכביש. לא פעם ראיתי אנשים שהם בעצמם נהגים עוברים כביש בצורה ממש מסוכנת שבנס לא קרה להם משהו.
מאת: יובל בן-יעקב 19/03/08 (00:37)

יש אולי משהו מוצדק בקנס 100 ש"ח למי שעובר כביש עם אוזניות, כי הוא עלול לא לשמוע אם באה פתאום מכונית. אני מקווה שיתנו דו"ח על הליכה עם ווקמן או דיסקמן על מדרכה, זה יהיה עבורי עונש בלתי נסבל.

 

אני מציע שהמשטרה תחפש את הכרישים ולא את הסרדינים, אלה שדורסים ובורחים, אלה שנוסעים באורות אדומים, אלה שמרשים לעצמם לעלות על מדרכות ולחסום להולכי רגל את המדרכה ומאלצים אותם להסתכן בירידה לכביש כשמכונית באה במהירות של 80 קמ"ש ואין שדרה ראייה, הולך הרגל עף כמה מטר באוויר.

 

אסור לאפשר חנייה למכונית על מדרכה, אלא רק לפריקה וטעינה, וגם זאת בעיה קשה מאוד מבחינה בטיחותית. יש המון תאונות דרכים בגלל חוסר משמעת משני הגורמים, הולכי הרגל והנהגים, ושניהם אמורים להיות זהירים בכביש.

 

אולי זה נשמע מצחיק, אבל אולי הולכי רגל צריכים לעבור טסט להליכה ברגל ומעבר בכביש. לא פעם ראיתי אנשים שהם בעצמם נהגים עוברים כביש בצורה ממש מסוכנת שבנס לא קרה להם משהו. כדאי שהמשטרה תתחיל לטפל בנהגים שעולים על מדרכות (אני רואה זאת בזכרון-יעקב)

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר