מס' צפיות - 546
דירוג ממוצע -
סולם ערכיי
מאת: זיו חיים הלר הלוי 10/11/13 (10:03)

אני מאמין- השקפותיו של זיו הלוי

אני רואה במערב אחראי לעוול מר כלפי הסלאבים, היהודים, הסונים והאפריקאים, וכן בעוול חמור כלפי העניים! המערב מזלזל גם בשאר התרבויות, ופועלו לדיכוי היהודים בארץ הקודש, והרס תרבותנו,דומה בעיניי לגזרות אנטיוכוס הרביעי הרשע מלך יוון על העם היהודי היושב בארצו!

אני מאמין בסוציאליזם, בצדק חברתי, במקרה שעליו קראתי פעם בעיתון  מראה עד כמה הצדק החברתי לא מקוים על ידי הממסד . המקרה דן  בראש עיריית חיפה, יונה יהב  שסגר מכון גמילה, בטענה שהנרקומנים עלולים להוות מטרד. כמשל לעמדותיי , מצפה הנני מיונה יהב להתנצל בפני הנרקומנים להם סגר את מכון הגמילה, ותקע אותם, על לא עוול בכפם, לחסדי העולם התחתון! על יהב גם לפצות את מי שעכשיו עלול למות מהרעלת סמים, כי ראש העיר סגר לו את המכון.

 

  אני מאוד מעריך את המסורת העתיקה והחוקים הנוקשים ולכן הייתי רוצה  שכל החפצה בבורקה- אין מונע בעדה!" כן, מצפה אני, שירחיקו ילדים מבית מתירני, לאומנה בבית עם חוקים מסורתיים נוקשים, ,   בבתי הספר  ידיחו מורים מתירנים לטובת מורים מזרם המקל והגזר! הורה לא יכה מורה, ותלמיד לא יכה מורה ולא אף אחד.

 תלמיד לא יתחמק משיעורי הבית, שחייבים לכלול חשבון, עברית, אנגלית, ערבית, צרפתית, יהדות, הסטוריה, אזרחות, חברה, אקטואליה, פוליטיקה, רוח, וכן חינוך לערכים- הן הנזכרים למעלה, והן שנגיע אליהם בהמשך המאמר!

 

ביחסי ספרדים אשכנזים, אני רואה בחיוב נקיטת העדפה מתקנת, כולל ישיבה חלופית, רצוי ישיבת הסדר, לספרדים ומזרחים שסולקו מישיבה אשכנזית!

יחסי לפשיעה הוא חמור, ותופעות של מתירנות בתחום, והפקרת בני אדם לגורלם, היא מקרה חמור שיש להשתלט על כל מי שאחראי לו!

 

 

 

הכותב הוא זיו חיים הלר הלוי, בן 22 מקריית טבעון, טוען לייחוס על משה רבנו, ובדומה לו כבד פה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר