מס' צפיות - 131
דירוג ממוצע -
טעות לעולם חוזרת
בעידן בו בני-הזוג עובדים ברוב שעות היום ,והילדים נשארים לבד מול ערוצי המדיה השונים חשוב מאוד לבדוק בשבע עיניים כל תוכן המשודר בטלוויזיה.
מאת: רועי אורן 29/04/12 (18:40)

אני אוהב מאוד לצפות בתוכנית המדע של החינוכית "גלילאו".

זוהי תוכנית מעשירה ואיכותית.

היום מתברר שבאחת התוכניות אשר שודרה במהלך חופשת פסח נראו קטעים מיניים בוטים בחלק אשר בחן את המיתוס לפיו בחורים קרחים מתפקדים טוב יותר מינית ,מאשר בחורים שעירים.

בחלק זה ,הציגה מנחת התוכנית, הילה קורח, דיון על הקשר הקיים בין אורך שיערם של גברים לבין תפקודם המיני וביצועיהם במיטה ומחוצה לה. בין היתר התראיינו בתוכנית נשים וסקסולוג גרמני, שדיברו על ליבידו גברי, הורמונים וכן על ביצועיהם המיניים של קירחים.

ברקע נראו זוגות בשלבי עירום  שונים המקיימים פעילות מינית בעזרת שימוש בתנוחות שונות.

לאחר שאזרחים פנו לנציב פניות הציבור דוד רגב ,הוחלט ברשות השנייה לפתוח בהליך הפרה כנגד הטלוויזיה החינוכית על כך שלא בדקה בצורה מדוקדקת את התכנים המשודרים בתוכנית "גלילאו".

אני משוכנע שהדברים נעשו בתום לב אך חשוב לזכור שבעידן בו בני-הזוג עובדים ברוב שעות היום ,והילדים נשארים לבד מול ערוצי המדיה השונים חשוב מאוד לבדוק בשבע עיניים כל תוכן המשודר בטלוויזיה.

 

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר