מס' צפיות - 507
דירוג ממוצע -
אופרה בשדרות רוטשילד בתל אביב
מאת: איציק גיני 04/12/11 (14:35)

יוזמה מדהימה וברוכה של האופרה בשיתוף מחלקת המופעים של עיריית תל אביב לקיים בחודש דצמבר 2011 אופרה לקהל הרחב, בשדרות רוטשילד בתל אביב בכל יום שישי בין השעות  12:00 16:00 .

 

 ביום שישי התקיים האירוע הראשון לאורך שדרות רוטשילד, במספר מוקדים בשדרה הופיעו זמרים וזמרות ושרו .מבחר אריות ודואטים אופראיים מפורסמים לצד שירים ממחזות - זמר .

 

כרמן, שיקוי אהבה, חליל הקסם, פליאצ'י, גברתי הנאווה, סיפור הפרברים ועוד.

 

בין קהל הצופים שהגיעו לאירועg הסתובבו ניצבים בתלבושות ססגוניות ומיוחדות נשים בשמלות תקופתיות בקרינולינות  גברים בלבוש דוכסים רוזנים ועוד.

 

המופעים התקיימו בצורה מחזורית, אורכו של מופע קצר 30 דקות , הפסקה קצרה ושוב מתחדש המופע.

מבין המוקדים  של ההופעות התבלטה במיוחד הגב' מוניקה שהואילה להנחות ולהסביר לקהל על כל אריה ואף הציגה את הזמרים וזמרות המבצעים, דבר שלא התקיים בכל מוקדי המופעים.

 

 הזמרות הצעירות שהופיעו הן יפהפיות וניפצו לקהל סטריאוטיפ של פעם כאשר זמרות האופרה היו גדולות ביכולת הביצוע וכמובן גדולות מימדים. כיום הנשים חייבות להיראות היטב, וחייב להיות חיבור בין היכולת המוסיקלית למיניות יופי וחיצוניות.

נראה כי תנאי לקבל תפקיד אינו רק המוכנות המקצועית והמוסיקלית אלא אם הזמרת תיכנס למימדי השמלה ואם לא כך מוטב להחליף זמרת ולא את השמלה. בתעשיית הבידור מנסים לתת מענה לצרכני הבידור שמחפשים יופי ודימוי חיצוני מעבר ליכולת המקצועית.

 

האירוע התרבותי הזה מטרתו לקרב קהלים חדשים לאופרה, ובפתחה של עונת המנויים החדשה  ה-27 גם לגייס קהל מנויים חדש.

 

תודה מרוכזת מקהל הצופים  על החוויה המרגשת לכל הזמרים והזמרות הנפלאים, אציין את אלה שציינו את שמם: שלומי וגנר,  אור בן נתן, עודד רייך , אנה, לולה, שירי הרשקוביץ, יעל סייג, הדר עטרי, הדס, דיקה פילוסוף, ליליה גרצובה ולימור אילן.  וכל השאר שנותרו אנונימים

גיליתם יכולת מקצועית גבוהה, גרמתם לנו הנאה צרופה למספר שעות.  

 

להתראות ביום שישי הבא, בתקווה שמזג האוויר של חודש דצמבר יאפשר קיום אירוע.

 

האירועים פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום.  

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר