מס' צפיות - 453
דירוג ממוצע -
יושב על הגדר / בית צבי
מאת: איציק גיני 02/11/11 (15:08)

הערב המוסיקלי המועלה בבית צבי מקבץ שירים יפים של אריק איינשטיין ממהלך קריירה של כ- חמישה עשורים

אריק איינשטיין נחשב לאחד הזמרים הישראלים העברים החשוב והמוערך ביותר.

תלמידי השנה השלישית בבית צבי נותנים ביצועים יפים ועיבודים מיוחדים לשירים המוכרים והאהובים. כל חידוש מרענן ככל שיהיה לא ישתווה למקור, מה שכן הביצועים של תלמידי בית צבי נאמנים למקור והם מפעל חשוב לשימור השירים הישנים בזמר העברי. מה שחשוב שהשירים במופע נעימים לאוזן ודרך ביצועם על הבמה יפה לעין.

חברי הקאסט מגישים את השירים בדרך המיטבית עם כל הנשמה והקהל מלווה בשירה את השירים המוכרים. דבר שתורם להצלחת הערב.

במופע שירים נפלאים מהקלאסיקה הישראלית שהפכו לנכסי צאן ברזל,התוכנית של הערב מתחילה בשיירם מה אתה עושה שאתה קם בבוקר, אהבת פועלי בנין, תוצרת הארץ, גברת עם סלים,עיר לבנה, דוד שמש ואנטנה, אני רואה אותה בדרך לגימנסיה, אותך, אוהב להיות בבית, כשאור דולק בחלונך, קפה תורכי, מה איתי, סע לאט, בלדה על שלושה חתולים, ילדים של החיים, בחלקו השני של המופע שרים את השירים הבאים מחרוזת שירי ילדים, אדוני השופט, למה לי לקחת ללב, שלוש ארבע לעבודה, רוח סתיו, הנביא יחזקאל, אני ואתה, שיר של אחרי המלחמה, דמעות של מלאכים, אמא אדמה, עוף גוזל.

שוקי וגנר ביים את הערב המקסים בכישרון רב. אלווירה כוהנוף כהרגלה עשתה את מלאכת הדרכה הקולית בהצלחה גדולה. על הכוריאוגרפיה הופקד אלדר גרויסמו שעשה עבודה טובה מאוד. עידן שמי זמר נפלא ובעל יכולת קולית מרשימה. בר פלד זמר טוב והיה נהדר לאורך כל המופע. ניצן קרביץ זמרת טובה שיודעת לשיר בצורה משובחת. רביב מדר עם קול טוב ושר יפה  דוד אבגי שר טוב ומבצע יפה סיוון כהן זמרת טובה שיודעת להגיש שיר בצורה הנכונה. נוי הלפרין שרה יפה ובעלת קול נעים מאוד

שאר חברי הלהקה כולם ביחד וכל אחד לחוד היו טובים מאוד עם כישרונות כאלה בפיתחה של שנת הלימודים החדשה נראה כי השנה תהיה מוסיקלית מאוד.

התזמורת מנגנת במקצועיות רבה ואצל הנגנים ניכרת התלהבותם האמיתית. השירים מעלים בי זיכרונות של נעורי,בפטיפון בביתי מתנגנים כל התקליטים עם השירים היפים של אריק איינשטיין. שירי ארץ ישראל היפה כך קראנו להם וכך זה נשאר עד היום.יש לנו שירים יפים , אנשים יפים, נופים יפים ארץ זבת חלב ודבש והכי חשוב שתמשיך להיות ארץ נהדרת.

הערב המוסיקלי יושב על הגדר מומלץ מאוד.

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
המעבד המוסיקלי מצויין
רבקה 09.11.11 (12:32)