מס' צפיות - 2310
דירוג ממוצע -
מספרי האימה - הדוגמניות 3, פרק שני
כדי להכניס קצת דרמה לאותו שוט חוזר של הבנות צורחות לקראת המפגש עם דלילה פדידה, החליטו להלחיץ אותנו בהתלבטות קשה אם לקצוץ לאלינה את מחלפותיה ולהשאירה עם שיער קצוץ.
מאת: psychojr 20/02/08 (17:54)

אימה חדרה לסט הסדרה הדוגמניות 3 כאשר הדוגמניות עמדו לעבור מהפך, משל היה שיערן שיערו של שמשון ואבי פדידה היה דלילה (אם כי לטובתה, אני מקווה שהיא נראתה יותר ייצוגית ממנו).
 
קארין כהן שרוצה שידעו מי זו קארין כהן, הצליחה במשימתה ומעכשיו כולם יודעים שהיא הסתומה הבכיינית  מצד שני עד עכשיו ידעו כולם לטענתה, שקארין כהן זה ההיא עם השיער הארוך, אז לפחות היא השיגה סופסוף ייחוד כלשהו.
 
לימור הפגינה אומץ רב למרות ששחטו לה את השיער כמו כבש בחאפלה דרוזית. מצד שני מבחורה ששרדה 22 שנה בטבריה לא הייתי מצפה לפחות. כאילו זה לא מספיק, מסתבר שכל הבנות שונאות את לימור וגם בזה היא עומדת בכבוד. האמת עם הזוועה האנושית שמסתובבת שם מסביבה, אפשר להבין למה היא לא ממש רוצה חברות שם.
 
ליליאנה גם כן לא אמרה יותר מדי, והוכיחה שמעבר לזה שהיא לא מבינה מילה בעברית (מה באמת קורה עם זה?) היא גם לא מבינה מה קורה סביבה.
 
לסשה עשו פונינט מחריד והוכיחו שאין כמו תכנית שמרכזה סטייל, להכניס באיחור לא אופנתי מגמות מיותרות מעולם האופנה הישראלי. מצד שני אפשר להתנחם בכך שהם לא עשו לה קרחת נינט. אותו מזל אפשר למצוא בעובדה שמכל המודלים לחיקוי החליטו להפוך את אנסטסיה דווקא לויקטוריה בקהאם בשלב הכונייפה שלה. אם הייתי צריך להמר שירצו לחקות מישהי, זה יכול ליפול דווקא על בריטני שפיכס. מה שאומר שצריך להתנחם בכך שזה היה יכול להיות הרבה יותר גרוע. לאנסטסיה זה אגב לא יעזור עד שהיא לא תעבור ניתוח להפרדת המרמור מהפרצוף שלה.
 
בכלל כל נושא המהפך היה קצת מגוחך כאשר כל הבנות ממציאות סיבות נפלאות למה לא להסתפר: אבא שלי ספר (קארין כהן שרוצה שידעו מי זו קארין כהן, הנה אמרתי שוב כדי שיידעו), אני סטייליסטית ויש לי חברה לעיצוב (נטלי), זה בסה"כ שיער מה יש לבכות, אבל אם רק נוגעים לי בו עם צבע, הוא הרוס ואני מתחילה מיד לבכות אחרי שהטפתי לכולן שאין מה לבכות (שיר, בפרפורי גסיסה אחרונים), לכולם עושים קארה (שוב קארין כהן).
 
כדי להכניס קצת דרמה לאותו שוט חוזר של הבנות צורחות לקראת המפגש עם דלילה פדידה, החליטו להלחיץ אותנו בהתלבטות קשה אם לקצוץ לאלינה את מחלפותיה ולהשאירה עם שיער קצוץ. כל שופט החליט שעליו להציג בפנינו את הברירות כך ששמענו לפחות שש פעמים את הברירה או שלא לגעת בכלל או קצוץ ואת אלינה שחררו עם ההצהרה שהם מתכוונים לחשוב על זה. עם מה שהלך על שולחן השופטים, נראה שמחשבה זה לא הצד החזק שלהם. העיקר שהם המציאו מילה חדשה, דיווה לישס. אגב, רצוי שתדעו שזו לא מילה, זה בקושי ביטוי ובכלל ככה מתעללים בטבריינית עם מי חמצן? ועוד 6 פעמים? מה זה וידוי הריגה? לא פחדתם שכל המשפחה שלה תצא מאחורי השיח?. כמובן שהדרמה המבויימת לגבי אלינה נגמרה בכך שלא נגעו לה בשיער כמעט או כמו שאומרים, השופטים החליטו שהכי טוב לא לחשוב כלום.
 
המאמן השולתתת נמרוד, היה היחיד שהצליח להחזיר קצת שפיות לכל מה שהלך שם במספרה ושוב שיחק אותה בגדול.
 
עוד לפני אימת המספריים, נשלחו הבנות כשהן לובשות שק שחור ולא מזוהה שגרם לכולן להיראות כמו קציצות, אל מול חבר השופטים המכובד עאלק, כדי שאלו יבחנו את ליטרת בשרן (או במקרה של סשה, חצי ליטרה). אל חבר השופטים הצטרף הפעם רופא מכובד שכנראה קיבל את התואר שלו בקצביה השכונתית.
 
מובן שמיד סשה נשלחה לבלוס ולהילחם באינסטינקט ההקאה המפותח שלה כדי לא לתת מסר רע לצופות בתוכנית. אפשר רק לברך על זה אבל אם כבר מנקים אורוות, יש עוד כמה דברים שעדיף שלא ישמעו כמו כל משפט שני של ספי שקד, מיקי בוגנים וההיפו שקוראת לעצמה מוזה. מצד שני, כנראה שלא צריך להיות רופא כדי להבין שסשה אפילו לא יכולה לצאת מהבית כשיש קצת רוח. המשך הפרק כלל את סשה מחזיקה לאפה, סשה עושה קולות לעיסה, סשה מדברת עם אוכל בפה ורק את הקטע שהיא מעלה גרה ואת הגרפס, חסכו מאיתנו.
 
אגב הדוקטור הפגין הבחנה לא פחות טובה וגם דלילה פדידה כשהם קבעו שאלה מושלמת ולא צריכה שום מהפך. נראה לי שהקדמתי אותם בפרק, אבל כל הכבוד להם על ההבחנה הדקה.
 
צליל ה"גיבורה" מהפרק הקודם, ההיא שפותחת את הפה על כל חברותיה ואח"כ לא מביאה שום קבלות משלה, קיבלה שוב הזדמנות לבקר את חברותיה, רק שהפעם כנראה קיבלו שכל בהפקה והרוב מצא את עצמו על רצפת חדר העריכה. צליל הפגינה גבורה כאשר קטלו את מצב ליטרת בשרה מול חבר השופטים, אבל כשהמאפרת המכוערת גלית ורטהיים אמרה לה שכדאי שתטפל גם בשיעור היתר על ידיה ובטנה, היא הבינה את גודל הפדיחה והתבאסה מאיך שדיברו עליה בטלוויזיה. איך היה אומר על זה אבי פדידה, מאמהל'ה, זה שבאת לתוכנית כזו זה כבר פדיחה. מה חשבת שיקרה? ואני רוצה לומר לצליל שכמו שזה נראה שיעור יתר הוא אחת הבעיות היותר קטנות שלך ואולי מישהו (ההורים הדוקטורנטים?) היה צריך ללמד אותך להעמיד פני חכמה ולשתוק.
 
ואלינה זכתה לשמוע שאם היא השיגה את הבטן השטוחה שלה בלי ספורט מגיע לה בכל זאת תספורת קצוצה, כדי שתדע את מקומה הפוסטמה. זו הייתה ללא ספק הוכחה שלא משנה כמה מושפלות הבנות (וזו לאל ספק הייתה ועדה משפילה במיוחד), השופטים עדיין מבינים שהם כלומניקים אפילו יותר גדולים מהן והמפלצת הירוקה מרימה את ראשה במהירות. אין ספק שלחשוף את מיקי בוגנים למצלמה זה יותר גרוע מהבנות האלו בשקי הקציצה שהן לבשו.
 
בסה"כ צריך לומר שמלבד ההתעללות הבוטה בטבריינית והפוני אימה של סשה, רוב הבנות יצאו משודרגות מהמהפך שלהן אם כי כמו שפחדתי, את המראה המתוק של ריטה, הצליחו קצת לקלקל, כי להיראות אובר עשוייה פשוט לא מתאים לה. בסה"כ הם עשו עבודה טובה.
 
מיד לאחר מכן זרקו על הבנות בגדים של זונות בטענה שמדובר בבגדי מסיבות משנות ה-60 ושלחו אותם להצטלם עם עדר דוגמנים חרמנים ומכוערים במסיבת ריקודים. זוהי ללא ספק הייתה ההטרדה המינית הקבוצתית הכי יפה שראיתי על מרקע הטלוויזיה מה שלא הפריע לקארין כהן להמשיך לנטוף סקס ולהכריז על עצמה שהיא הכי סקסית מכולם. אצלנו היו קוראים לזה בשיא העדינות מתירנית, או ליתר דיוק, שרמוטה. לא פלא שהדוגמן החוצפן הרשה לעצמו לגמור לה על הצוואר. ריטה סיכמה את זה הכי טוב כשאמרה שהבנות התלוננו שזה נגע לה כאן וזה נגע לה כאן ושהן לא מבינות שזו חלק מהמשימה. או בקיצור, תנו להם להטריד אותכן מינית ותשתקו. אם כבר מדברים על מסרים מטרידים לבנות ישראל, אני חושב שמצאנו פה אחד הרבה יותר מסוכן.
 
באופן לא מפתיע, המשימה הזו הסתכמה בכך שלכולן יצאו תמונות מכוערות (מעלה תהיות על איכות ההפקה), בכך ששיר בעיקר רקדה כמו רקדנית כלובים (עם הבגדים שזרקו עליהן, קשה להאשים אותה), שליליאנה המשיכה לא להבין מה קורה איתה, שלימור המשיכה לשלותתת למרות שהיא ממש לא יפה והוכיחה שאופי לא פחות חשוב מיופי (יה רייט, בפרק הבא את עפה כמו טיל), שאלה איכזבה את השופטים אבל הם הבינו שהיא הכי יפה והשאירו אותה ושקארין כהן המשיכה להראות לכולם מי זו קארין כהן (סתומה כבר אמרתי?).
 
עוד לפני שהגענו להדחה עצמה נחשפנו לתחקיר שנראה כמו לקוח מכלבוטק, על גניבת הגומיה של לימור. זה היה כל כך מזעזע שאני מתקשה להגיב על זה. ואם נחפש את החצי המלא של הכוס, מזל שלא השתמשו לה גם בשפתון בלי רשות.
 
בהדחה עצמה, באקט מפתיע שמראה שההפקה של הדוגמניות יותר חכמה מזו של הישרדות, העיפו את שיר למרות שללא ספק הבלגאנים שלה מוסיפים לרייטינג. אני חייב לומר שאי התערבות היא תמיד רעיון טוב. כולי תקווה שהאקשן יגיע ממקומות אחרים ואם לא, תמיד אפשר להזמין את שיר להתחיל את הקריירה החדשה שלה כרקדנית, בתוך כלוב, על סט הצילומים של הפרק הבא. הדחתה של שיר התרחשה לאחר שהכריזו בפני הבנות שמעיפים שתיים אבל בסוף נתנו לקארין כהן את ההזדמנות להסתפר בכדי לא לעוף. אחרי כל הסצינות שהיא עשתה כמובן שהיא נכנעה אחרי שניה בערך מה שהוסיף עוד יותר לכך שנדע מי זו קארין כהן. שיר היטיבה לסכם זאת בכשרון נבואי עוד באמצע הפרק (כשרון שכנראה לא פעל לגבי עצמה) כשאמרה לקארין שבסוף היא תעשה קארה ואז יעיפו אותה. גם אני חושב שלראות אותה עפה אחרי הקארה יהיה הרבה יותר מספק.
 
המנחה, גלית גוטמן, הפגינה קשיחות רבה כלפי המתמודדות שמצד אחד נראית הולמת כי באמת מדובר בגנון ומצד שני מעלה את התהייה האם לא מדובר בפרודה/רווקה ממורמרת שמוציאה את זה עליהן. אגב בעיתון סוף השבוע גלית רמזה על נסיון חזרה שלה ושל בעלה. במלוא הכנות אני מחזיק להם אצבעות. ואת הקשיחות מותק, בבקשה תשאירי לנמרוד.
 
היציאה של הפרק:


שיר מתעקשת שהיא רצתה להצליח במשימה 60% ו40% לא רצתה והוסיפה והתעקשה שזה חצי-חצי וזה מספיק. עם גאוניות כזו, איך ויתרו עליה?
 
מצעד האיכות של הדוגמניות:
1. אלה
2. אלינה
3. ריטה

השאר עדיין צריכות לבלוט בשביל להיכנס אליו.
 
לסיכום, אני חייב לומר ששוב הייתה תוכנית משעשעת ושאני מחכה לעוד מהחומר הזה ומהר...
צפייה מהנה.
 

נכתב ע"י טמיר, בעל הבלוג "מיומנו של פסיכופט מתורבת"

הכותב הוא טמיר הוא מבקר קולנוע וטלוויזיה ובעל האתר "מיומנו של פסיכופט מתורבת". את שאר הגיגיו בנושא קולנוע וטלוויזיה תוכלו לקרוא באתרו בכתובת http://www.psychojr.com

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר