מס' צפיות - 537
דירוג ממוצע -
ביקורת- פאניקות קטנות, קלייר מקינטייר
מחזה חינני, סאטירה קטנה, יום של מציאות נפוצה. מבוצע היטב. מוצג בתיאטרון בית צבי.
מאת: elybikoret 04/02/08 (11:38)

תיאטרון בית צבי מציג את "פניקות קטנות" מחזה מאת קלייר מקינטייר בעיבוד ובימוי של גור קורן. זאת הצגה כשם המחזה קטנה, קצרה אך חביבה ורעננה המבויימת היטב בקצב ענין וחן. אנו פוגשים שלוש בנות שגרות ביחד בחדר האמבטיה המשותף שלהן כאשר הן מחליפות ביניהן את הפנטזיות הסקסיות והמחשבות בעניני המין שלהן.

 

זה עולם של נשים צעירות שלא באו על סיפוקן, שואפות להגשים את החלום המיני אך לצערן הדבר נשאר בגדר חלום בלבד לפחות אצל רובן. זאת כנראה המציאות בין רבות מהבחורות הצעירות. כל אחת מהן רוצה לספק את גבר חלומה ומוכנה לבטל את האני שלה לצורך סיפוק רצונה המיני. משחקן של שלוש הבנות טוב מאוד.

 

נהנתי מאוד מג'ו -אלינור פלקסמן השברירית, הדואגת להיות רזה,הנחשקת מטפחת את עצמה וחולמת על שני נהגי משאיות. כולה מיניות,מביעה חשק, חינניות, חדוה ונעורים.תענוג לעקוב אחרי משחקה. היא מעידה על עצמה ואני מסכים איתה שהיא "מסתורית מרתקת היודעת לדבר". היא חתלתולה קטנה שהגבר היה אוכל אותה מיד לארוחת הבקר לו היתה מוצאת אותו.

 

משחקה אמין מאוד, מרגשת ומעבירה את הריגוש לקהל. סיליה - חדווה בדלבייב גם מלאת תשוקה, קצת היסטרית וממלאה את תפקידה על הצד הטוב ביותר. מרי-יסרא ברכאת נראית קצת "יורמית" תמימה מפנטזת כשאר הבנות אך גם בפנטזיות ובמחשבות שלה יש מהתמימות.

 

התפאורה- סלבה מלצב, חדר אמבטיה של בחורות, רעננה, נושבת ממנה רוח צעירה ,צבעונית ,נהדרת. התלבושות - דלית ענבר, קצת אקסצנטריות אך מעניינות, יפות, ומוסיפות לרוח הצעירה של ההצגה.

 

לראות או לא לראות: מחזה חינני, סאטירה קטנה,יום של מציאות נפוצה, מבוצע היטב.

הכותב הוא הבלוג יעסוק בביקורת שלי ורשמים אישיים שלי של הצגות תיאטרון מופעים אופרה בלט קונצרט וכו הכל קשור למוצג על בימותינו כאמור הכל רשמים אישים בלבד אשמח לקבל רשמים של אחרים

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר