מס' צפיות - 434
דירוג ממוצע -
החזון של ספר הביכורים של האמנית מימי צליק
האמנית מימי צליק הוציאה ספר ביכורים ובו היא מציגה את יצירות האמנות שלה
מאת: פלוטו בע"מ 21/03/10 (11:47)

טכניקת ציור עשירה מאין כדוגמתה ומלל המשלב רמיזות השזורות בתחנות  השונות בדרך חייה , עומדות בבסיס הספר החדש של האומנית מימי צליק. צליק(55), נשואה ואם לשלושה , תושבת העיר גבעתיים , בחרה בספר אומנות ססגוני זה , המאגד בתוכו יצירות צבעוניות העוסקות בתחומים רבים ווהיבטים נרחבים, להביע ולשתף את הקוראים במסע חייה , תוך כדי שיתוף וחשיפה אישית של רגעי גיאות ושפל, רגעי שמחה ועצב, רגעי זריחות ותהומות. היא מביאה מדרכי התמודדותה , תוך יצירות המביעות מסרים רבים:הוקרה והערכה למשפחה האוהבת והסביבה המקיפה אותה,התלבטות והתמודדות בעולם הגדול עם קשיים, אתגרים, הצלחות  ומצוקות, יחסים עם בורא עולם וכוחה המחזק של האמונה , חלומות ושאיפות.

 

הרב גוניות הרבה בספר של האומנית , היא תולדה של שנים של עשייה מעולם אחר:עולם המיסטיקה בו עסקה צליק ובו בחרה להגיע מעולם המיסתורין אל העולם המלא אור וצבעים, המאפשר לבטא וליצור קשת רחבה של תחושות ומטרות. ספר זה הינו כל כולו ספר של כמיהה ועבודה אישית של הרמוניה, אהבה, סליחה ובניית יחסי אנוש נעימים עם כל הסובב אותך:משפחה, חברים ועבודה. ספר זה מלווה את הקורא ברצון ובתחושה למציאת חצי הכוס המלאה , התגברות על כעסים ועל משברים  ובראיית הטוב בכל אדם ובכל מצב.הציורים הרבים ומלאי ההשראה מעולם הטבע, עולם המדע, עולם הבריאה רק מחזקים זאת. גם לשמות אשר ניתנו לכל יצירה ככבשה בעיר החלומות, בודדה בעיר הגדולה,ועוד רק מחזקים זאת.

 

אין ספק שספר זה, המשלב  בתוכו אופטימיות כה חזקה , יצירתיות ורגשות העוברים על כל אחד ואחת מאיתנו , ימצא את דרכו ללב הקוראים ויתן את חותמו וביטוויו ביצירות נוספות בעתיד.

 

 

הכותב הוא פלוטו בע"מ, מתמחה בפיתוח, אפיון והקמת אתרי אינטרנט ויישומים שונים ברשת, ומשלבת קידמה וניסיון גם יחד. שלומי ניסני 054-25-30-111

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ספר מדהים
אורן צליק 15.05.10 (16:30)