מס' צפיות - 614
דירוג ממוצע -
בנות בצי- מחזמר בתיאטרון בית צבי
לראות או לא לראות: מחזמר צנוע עם תוצאה נהדרת.
מאת: elybikoret 01/02/08 (15:20)

תיאטרון בית צבי מעלה מחזמר כיס ישן בשם "בנות בצי" מאת מילר-וייס בו נערה מהפרובינציה עם מזל וכשרון נאלצת למלא תפקיד כוכבת ההצגה בברודויי ומתפרסמת.

 

כמובן שאין אפשרות להעלות מחזמר ללא אהבה, קינאה, חתונות וסוף טוב. זהו מחזמר חביב, צנוע ללא יומרות מיוחדות המבויים - גרגורי לאחובצקי ומשוחק היטב הגורם הנאה מרובה לצופה. הוא משעשע, זורם היטב, שובב, קליל ונחמד.

 

התפאורה -ערן עצמון למרות צניעותה, מקסימה ויפה בייחוד במערכה השניה - סיפון האניה. ראויים לציון גם התאורה המצויינת של אורי מורג המעשירה בהרבה את המראה והחוויה והתלבושות החינניות והרעננות של אולגה דומובה.

 

נהנתי מאוד ממשחקו של דיק-ניר שיבר שהיה מצד אחד נבוך, תמים וגם שובב ומצד שני נעלב ואוהב וכל איבר מגופו שיתף פעולה ברוכה במשחקו. לאקי-סער צליח היה "אחיו התאום" במראה החיצוני ובמשחק כשצד הזכות נטתה לניר.

 

לרובי -ג'סיקה אוזן קול יפה ובצדק הפכה לכוכבת במקומה של מונה-ניצן אשל שהיתה גם טובה. טובים היו גם יתר המשתתפים ג'ואן-קרן מרום, הנזי-אדיר מור והקפטן-יובל מור.

 

לראות או לא לראות:מחזמר צנוע עם תוצאה נהדרת.

הכותב הוא הבלוג יעסוק בביקורת שלי ורשמים אישיים שלי של הצגות תיאטרון מופעים אופרה בלט קונצרט וכו הכל קשור למוצג על בימותינו כאמור הכל רשמים אישים בלבד אשמח לקבל רשמים של אחרים

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר