מס' צפיות - 259
דירוג ממוצע -
אחרי "בית האח-הגדול" - 'בכול-זאת עדנה, נוע תנוע'.
מונעת באנרגייה "קינטית", אותה צברה בחופשתה בבית האח, ממשיכה הנ"ל לעשות "קידום מכירות" לאירגונה בתמיכת הערוץ השני.
מאת: בעז לביא 08/02/10 (12:08)

וכבר אמרו על שמשון, שבמותו הרג פי כמה וכמה יותר אנשים מאשר הרג בחייו. אז שתחייה הגברת עדנה, עוד ימים ושנים לרוב,

אך ב"נפילתה" מבית האח-הגדול,( עבור ל'מקרה הראש'  שתודה לאל  הסתיים טוב) צברה לעצמה פי כמה וכמה יותר 'נכסים' מאשר כאשר ישבה בטלה בבית, (מכסימום פרצה מפעם לפעם את מחסום ה"עניים-עשירים" בסלון הווילה).

 

                      ה'ערוץ השני' הקדיש לה כתבה נינוחה, באחד ממחסומי הביקורת של צה"ל באיו"ש, אותו נהגה לפקוד מעת ,לעת , עם חברותיה, חברות ה"סיירת" הלוחמת של  "ווטש יומאן רייט". במקרה נתקלה שם במחזור של "שרגאים"מסבירי פנים.  דוברם, חייל חדיש בצבא, הסביר לה, כי אינו  מבין מה משמעות הגדר שהקימו שם בעורף המחסום, ולא חש, כיצד כמעט, הגיעה הגברת קינטי ל"אביונה". "בנות" קראה בחדוות נעורים לעמיתותיה שם "...הוא לא מבין למה יש כאן גדר?! אתן שומעות?".

 

                     אז עדנה, קבלה את מה שכה שאפה אליו והערוץ השני שובר את הראש, האם מחר,  הוא מכנים לווילה את איתמר בן גביר לפחות ליומיים שלושה, או, שהוא נכנע, למה שהוא באמת,  ומצפצף על ה"איזון הקדוש".

                     ועוד מנקרת בי השאלה, בשביל מה היה צריך את כול הכתבה הזאת במחסום צה"ל? האם,  כי תכנית בית-האח על ה"קרשים" וצריך להחיות אותה גם מפנים וגם מחוץ? או שסתם, מישהו  מקברניטות הזכיינית מחובר בנפשו לאג'נדה של עדנה, עד כדי כך, שכמעט כול בקשותיה הייחודיות בבית-האח נתקבלו (אוטומטית), כולל אותו גבול (אווילי) בין עשירים לעניים שהוקם בווילה , מבעוד מועד (עוד טרם הגיעה),  לטובת עדנה,  ואנחנו "אפילו לא ידענו".

 

                     מישהו, רצה לבנות מעדנה "פצצה-מלוכלכת", וקבל בקושי 'בומצ'יק' של  חולץ-פקקים.

 והשאלה היא למה? האם, באמת ובתמים, חשבו לבנות עליה רייטינג 'בריא', או, שבאמת, יש שם, אצל הזכיינית, קרוב משפחה  לא כול-כך רחוק של  ה-ד"ר גולדסטון.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
האם יש סכוי שגם אתה "מקדם" לה רייטינג? ל"ת
סיגלית קונייאק 09.02.10 (09:57)