מס' צפיות - 271
דירוג ממוצע -
ב"בית-האח-הגדול" מחברים את התכנית למכונת החייאה
גימיקים מטופשים מובאים לצורך: החייאת ה"מת מזמן" ובעיקר שימור "משכורות המנחים".(רק שלא ייברחו).
מאת: בעז לביא 28/01/10 (12:24)

                אתמול זה כבר היה שיא!

                        אין לי בעיה עם נסיונות ההנפשה שמשקיעים המנחים בתכניתם האובדת בערפל. באיזו התלהבות הם מספרים לנו על ה"פצצה" הבאה שתפיל את הצופים מהכסא ושבדרך-כלל, כאשר היא מגיעה, היא משמיעה בקושי רעש של 'קפצון'.  בחייכם! הביאו לנו סיפור  'מטומטם,' (תסלחו לי), על ברדי היפהפיה שהודחה על-תנאי מבית ה"אח-הגדול" בארה"ב ואשר תוכל לחזור לשם רק אם תתנהג "יפה" בבית-האח בישראל. מה אומר לכם, כל האפיזודה הקצרה והאינפנטילית הזאת חלפה כמו זבוב "אילם" ליד ראשם של בני-הבית. כולם, אולי, (בטח סער החרמן) התפעלו מיופיה ומה"פוזה" שהציגה שם, אבל אף אחד לא גילה עניין מיותר מאיפה באה ולאן היא הולכת בטח שלא "נפלו מהכסא" בגינה.

 

 

                       וגם ה"ברדי" הנ"ל התייחסה ל'סיפור' כמו אל אגדת ילדים סוג ג'. אחר-כך החליפו לאלין, - שטפחה דגיג בתוך צינצנת ריבה - באישון לילה, עם מסכה של נינג'ה על הפנים את הדג, משחור , לאדמדם. הם היו בטוחים, כי יצטרכו לפנות אותה בבוקר עם אמבולנס לאיכלוב, מרב השוק שתחטוף! ההיא בחיוך הג'הלי שלה, רק סיפרה להם, שהדג ה'קודם' צלע קצת על הסנפיר והיה שחור לגמריי. בכלל לא עניין אותה כן החליפו לה דג, לא החליפו לה דג, ובכלל, כמעט זרקה אותו לשירותים בטעות.

                       ראו שגם 'סיפור הדג', מוטב היה שלא היה יוצא לאויר העולם, וכמעט נשברו. פתאום צץ בראשם גימיק תותחי: תומר, אתם זוכרים, זה שהודח להווילה, לאחרונה, הוא "פתאום" מצטלם, כאילו, מחדר האח הגדול בארה"ב, יעני "החלפות" עם ברדי, והחברה בווילה "צריכים לעשות במכנסיים" מרוב תדהמה. באחריות, לא כולם בכלל הסתכלו על המרקע

כשההודעה הדרמאטית של ארז טל או עזר התריעה על הולדת הסצנה.

                       הפקה "אוטיסטית" פור-גאד-סק, החברה בבית יודעים שזה "מריחה"! די עם זה! וגם הצופים "נרדמים" לאיטם. בסוף, עוד מספרים לנו על התרגיל של שבוע הבא. ידיחו מישהו שבעצם, לא יודח (בכה עליהום שלחטה). יוכרז, יצא לקהל, ויוחזר ל"הפתעתו" ו"הפתעת" חבריו בווילה. יענו, יביאו לנו נוק-אווט.

                       תחזרו לעדנה חברה, היא, בכול מצב, ה"אסון " הכי קטן שהבאתם עד כה.

                       

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
כשבכדורגל שחקן "מזייף" מקימים שחקן ספסל
י.שמעוני 28.01.10 (15:01)