מס' צפיות - 382
דירוג ממוצע -
בבית האח-הגדול, עדנה "עוברת כל-גבול"
"אין לה גבולות" לגברת הזאת ושום "מחסום" שם בווילה לא יעצור אותה. נראה כאילו הזכיינית עם ה-"ש" באמצע, פתחה במתקפת "סוף-הדרך" ע"מ להשיג רייטינג! 'עם קצת מכות מתחת לחגורה'!
מאת: בעז לביא 13/01/10 (14:06)

               כבר מהרגע שנכנסה לטרקלין "גברת עם סלים"(סלינו על כתפינו) והחלה חוצה ללא הרף ועכבה  את ה"גבול" התוך ביתי(למי שרואה) בין ה"עשירים" ל"עניים", תוך שהיא "מפרה בגסות את חוקי הבית", היה ברור לצופה כי מדובר כאן בגברת עם 'אג'נדה', יתרה מזאת, אחרי שפתחה לראשונה את חרצובות לשונה, החלו הצופים ה"מעמיקים" מבינים, למה בכלל בנו גבול בתוך הווילה!?  הזכיינית מחפשת רייטינג!!. "קצינת ההסברה" של נשות "מחסום ווץ'", בכבודה ובעצמותיה נחתה בסלון האח התמים.

  

               בתוך יום כבר הצליחה להרגיז את החברה, שלא הבינו מה בדבר כול החציות הללו של ה'גבול' , עד אשר ביום השני, היא תפסה את 'יאללה פותנה' (קהל היעד), והחלה מספרת לה איך צריך לנהוג בחיילינו ה"חצופים" במחסומי פלסטין, איך לשים עליהם ק...וץ וכיצד לחצות את הגבולות ל"ארץ למה לא". הגברת מיפו, שנבהלה מעצם ה"תדריך האגרסיבי הפתאומי" הצליחה רק להזיז קצת את הראש למעלה, למטה, תוך שעיניה תרות נואשות אחרי מסתור הכרחי, (אחת שכול הפוליטיקה אצלה מסתכמת באיזה חומוס אוכלים הליכודניקים במצודת זאב  והאם בש"ס אוהבים פאפל באלאדי למהדרין מיפו).

  

             בארץ, מחוץ לווילה, החלו כמה רוחות סוערות בואך "כנסת ישראל", כצל'ה ושות' כבר פתחו בהליכי תביעה בעוון המרדה ובגידה. ההיא, בתוך הווילה, כאילו לא יודעת(כאילו), הכול מתנהל שם כרגיל  ובחוץ, "חארב וד'ארב". וכבר שמעתי, שפדרמן ובן-גביר הגישו בקשה לזכיינית להיכנס לממלכת האח-הגדול לשם האיזון הפוליטי ולתפארת ארץ-ישראל השלמה.(אני הייתי מכניס שמה גם את "מזל היורקת").

  

            ועדנה, חדורת הקרב, כבר גילחה את צידי ראשה כאינדיאני ים-תיכוני, החלה לובשת מדי גוף צרים והדוקים, הורידה מעל עצמה את תדמית 'אם-הבית', תוך שהיא מנצלת כל רגע לפעילות ספורט אנרגטית ו"עצבנית" על-מנת לפרוק לחצים יתרים, שמא תנחיתם על החברה-הטובים.

  

            ושם, בבית-האח , אפס לא כל-כך נדלקים על "להתכסח איתה", הם באו לדברים אחרים, קשה לייצר שם ריב פוליטי. האח-הגדול מודאאאג מאאאד! ואז לפתע, כמו בשלוף, יוצאת לה לאור תכנית 'מפת המחסומים'. הצופה חושב "הברקה של רגע", עד שמאדאם  זורקת, שם ב'צינוק' האח-הגדול: "הבטחתם לי להכניס את מפת המחסומים לווילה להראות לחברה"(קיקעאמון פוליטיקאים), והאח: "נכון, אבל זה יעלה לכם ב'אסימון-הסיגריות' ובכלל, צריך לראות מי בעד מי נגד".  שוב ניסיון גלוי להצית רוחות, להדליק אש בקוטב, קצת קשה,בינינו.  בסוף, סער, בחור כארז(וגם קצת ארז) נרתמים לאיזה 'וויכוח זוטא' לא מספק עם ה"נמרה-עדנה". מה יהא על הרייטינג פור-גאד-סק?? האם יצליחו להביא לקרב אמיתי בין הכוחות הפוליטיים(הבלתי מצויים) בווילה, אולי שרה? הפולנייה? תתחיל, אולי יעלה בסוף זעמו של סער על גדותיו? וגם פותנה תשפוך לאגר? (אגב זה בדרך). האם תעמוד הערבייה היפה לצידה של "לוחמת זכויות פלסטין", בראש דביזיית ה'מסאבאחה' שלה?

  

             לי נראה, וכנראה גם לזכיינית, שעד שלא נראה שם את הנוזל האדמדם כהה קולח,  לא ישקטו הרוחות. ושוב, אני מעריך כי ה'ראשים' הללו כבר מתכננים את אפיזודת ההצלה הבאמת סופית, לדעתי, הם הולכים להכניס לשם את יוסי בובליל ומנחם בן, שאם לא כן, נותר רק דבר אחד והוא(בשקט, שלא ישמעו, חצי התאבדות),

להכניס לשותפות "סמויה" בפרויקט, גם את הטלוויזיה הטורקית.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
שמע עשית לי חשק לראות את התכנית
י. שמעוני 13.01.10 (15:31)