מס' צפיות - 284
דירוג ממוצע -
בבית האח, "הגדול" נהיה "קטן" .
ואחרי שזרקו את כל "הפלפל" מהבית, "מה יגידו השכנים"?
מאת: בעז לביא 21/12/09 (17:55)

וכל אשר נותר, זה רק להביא עוד איזה מדריך מסיירת מטכ"ל שיילמד אותם לעשות סיכול ממוקד

לערוץ ולעשות ג'ויינט-וונצ'ר עם "השרדות" בערוץ ה"מסכן".

 

  עוד לא נתקלתי במקרה כזה, שכל הגפרורים שתחבתי לי בעיניים בין העפעפיים, כדי לשמור עירנות במהלך התכנית, נשברו ונרדמתי בראס-בין-עינו. פעם עוד נלחמתי לראות, היום אני מעדיף כדורגל, אפילו בלי "זאפים" בפרסומות כדי "להציץ" מה קורה. לא! מה נראה שם? משחקי שוטרים וגנבים אינפנטיליים מנסים למצוא איזה גנב משעממם שזחל ל"דיסקית החיים" ו'זנב' אותה בזחילה, בשעה שכל ה"שוטרים" היו במעצר סמוי בחדר האח-הגדול, סופרים עשר...עשרים...שלושים... חפשתי מתח, מצאתי שני מנחים ליצים, על הבמה שם מאחור מכרכרים מצחוק ועונג כאילו "איזו בומבה" הולכת להתרחש עכשיו על המסך,  ונחירות של איכרים רוסיים אצלי בבית.

 

                            זרקו את כל ה"פילפליזם" מהבית! ועם מה נשארנו? עם שרה ה"פולנייה" עם פוטנה הסטלבטנית, איילה

העיפייפיה ויוסהף היוגיסט הספציאליסט? כולם "גלולות חרופ" תשמעו לי. "אנד פור גאד סק" הם כבר עשו את השטויות הללו באחים קודמים ועוד לא למדו? אין להם "מבקר-הבית"?

 

                            כשהעיפו את מעיין , נבהלו ארז טל  ועמיתו אסי..(מה שמו), רצו ברב יאושם להביא את אמא שלה, אולי "תנבל"  קצת ותחייה את המורל. 'שיגרו ' הביתה את ג'י ונשארו עם "ג'י שלילי". עכשיו, האמא של מעיין מסרבת, ה'בובלילס' התחתנו ובסיירת מטכ"ל המדריכים בחופשה מרוכזת. מה נעשה-הא?   עם כל הכעס הזה??

 

  אתם זוכרים את תכנית ה"אב" פרוייקט Y ? למה שלא נחזור למתכונת הזאת? עם שעורי מחול, שירה ודרמה, מלא 'קטעים', סיכסוכים, מג'נונים, ובלי זיבולים של "נא להתנהג בהתאם!" שיחות מצ'עממות בחדר-האח-הגדול (בצינוק, מי צריך את זה?). נותנים לטבע לעשות את שלו, בסוף בא איזה יוסף אחד עם הכובע של ה-"משפחות" ואומר:" אתה, את ואתה, הביתה!" כולם במתח, על 'קוצים'. (לא מצביעים שבוע, ועושים לוביס, וטוחנים לנו את השכל  עם פרומואים "עוד 24 שעות... עוד שעה וחצי בדיוק... המעטפות כבר בדרך לכאן... את מי זה מעניין דחילכום?), בפרוייקט-Y תוסס, רותח, מצחיק, זוכרים את מישל??

 

סבא שלי, כבר בזמנו, אמר: "כשלוקחים עוגה פשוטה וטובה, מוסיפים לה שקדים, צימוקים, קצפת, פטריות, גוזברה ודגני בריאות

לשידרוג, רק הכלב אוכל אותה בסוף(אם אין לו בונזו).

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הציניות שלך, הייתה יכולה לתרום ב"אח"
סיגלית קונייאק 22.12.09 (14:42)