מס' צפיות - 458
דירוג ממוצע -
לבד / עידו רוזנברג במופע אינטימי - ביקורת
מאת: אלעד נעים 06/11/09 (19:26)

עידו רוזנברג, בוגר בית צבי מחזור מ"ג, משתתף בימים אלו במספר הצגות במקביל בתיאטרון הקאמרי, דוגמת "משפחה חמה" ו"ע' 17", ועוד קודם לכן השתתף בהצגות בתיאטרון בית ליסין ("נערי ההיסטוריה") ובתיאטרון הבימה ("העז או מי זו סילביה", "בראבו - שרים 90 להבימה"). יתר על כן, צבר ניסיון רב בבימוי של מחזות בעיקר במסגרת בית צבי ותיאטרון הספרייה ("סינדרלה", "היום בו עמדתי מלכת" ואחרים) ואף השתתף במסגרת זו בהצגות רבות בתפקידים ראשיים. בנוסף, השתתף במיני-סדרה "חקירה פנימית", ובימים אלו ממש מככב בדרמה המוסיקלית החדשה של הוט - "תמיד אותו חלום".

 

במהלך שנת 2008 העלה במסגרת תיאטרון הספרייה את המופע "לבד", אשר כלל  קטעים מוסיקליים שונים, כאשר הקשר ביניהם הוא אהבה ותחושת הבדידות. השבוע עלה המופע פעם נוספת, ובהזדמנות זו הביא לידי ביטוי את כישרונו הרב והנדיר, אשר בולט ביתר שאת בזכות יכולתו המיוחדת לספק פרשנות אישית, מרגשת, הומוריסטית ואינטליגנטית לקטעים המוסיקליים, תוך שניכר שהוא נבר בהם שעות ארוכות על מנת לחקור אותם לעומק ולהגיע לתוצאה מרשימה זו.

 

למרות שרוזנברג אינו זמר גדול, הוא שחקן עם יכולות משחקיות יוצאות דופן ועם אישיות כובשת, אשר יכול גם לשיר ולרקוד בהתאם למה שנדרש ממנו. יחד עם זאת, הוא יודע להשתמש נכון בקול שלו ולשלוט ביכולותיו היטב, כך שמקצועיותו מוקרנת כלפי חוץ, ועם זאת הוא עדיין מתרגש, ומביא פרשנות אמיתית, כנה, רגשנית, נוגעת ללב ורצופה בהומור עצמי. כאמור, במהלך המופע הוא מבצע קטעים מוסיקליים שונים ממחזות הזמר, דרך הקלאסיקה ושנסונים ועוד : מחרוזת משירי המחזמר "קברט" אשר פתחה את המופע, "ושוב לבד", "מרוב אהבה" של מתי כספי, "מדלן", "קנדה" מתוך המחזמר "אבניו קיו" ואחרים. בכל אחד מקטעים אלו משולבות הבעות פנים מיוחדות, תנועות גוף מאופקות ומותאמות היטב וכמובן שימוש מיוחד בקול, אשר יחד יוצרים תצרף ייחודי.

 

את המופע מלווה הפסנתרנית המוכשרת שחר גלזר, והחיבור ביניהם מפיק משניהם תוצאות נפלאות, שכן הם מודעים זה לזה ומכבדים זה את זה. זאת ועוד, במופע התארח גלעד שמואלי - שחקן, זמר ויוצר, והוא ביצע שיר מקורי לצד דואט עם עידו רוזנברג.

 

 

סיכום : מופע מרגש ומלא הומור בביצוע שחקן כישרוני במיוחד. אל תחמיצו (בהנחה שיעלה שוב)!

הכותב הוא יועץ תיירות ויועץ עסקי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר