מס' צפיות - 268
דירוג ממוצע -
אויב לציבור
"אויבי הציבור" הסרט הראשון שראיתי בקולנוע שהשם שלו הולם אותו. הוא פשוט אויב לציבור.
מאת: אסף שטיין 15/07/09 (15:30)

חופש. הלכתי לראות סרט ובגלל ש"הנבואה" מוקרן רק בערב ו"הארי פוטר" יוצא אצלנו רק מחר אז הלכתי לסרט "אויבי הציבור". הסרט החדש של ג'וני דפ, שחקן שהוא סיפור הצלחה עם סרטים טרילוגיית "שודדי הקאריביים" ברזומה שלו, סרט עטור שבחים שתואר בצורה כל כך יפה בפרסומות.

 

אך הופתעתי. סרט רע שכזה לא ראיתי מעולם. עלילה מעייפת ומשעממת, אפקטים רעים, משחק די בינוני ולא משכנע כלל. סרט עם שחקנים טובים יוצא כל כך רע? זה לא יכול להיות!!!

 

יותר מהכול הרגיזו אותי הדיאלוגים. דיאלוגים רדודים ומשעממים שמרבים לחזור אחרי השיר "בלאקבירד". שוב ושוב חוזר הגיבור, ג'ון, על דברי האהבה האידיוטים, על ההבטחה שלו לשנור על אהובתו בילי במשפט הבא: "את יודעת שלא אנטוש אותך לעולם. תגידי את זה... תגידי..." משפט שחזר כל פגישה של הזוג ג'ון ובילי.

 

הרגשתי שאין את העומק הדרוש בסרט דרמה שכזה, הרגשתי מרומה. לראשונה הרגשתי ששלושים וחמישה השקלים שהוצאתי מכיסי כדי לצפות בסרט היו לשווא.

 

השם הולם את הסרט, בזה אין ספק, כי הוא אויב לציבור. כל מי שמתלבט ללכת לסרט, שלא יחשוב אם ללכת לסרט הזה, כי ברור שלא כדאי. הדבר היחיד שנחמד לעשות בזמן צפייה בסרט הזה זה לישון.

 

נקווה שלהבא ילמדו לקח.

הכותב הוא מחפש עבודה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר