מס' צפיות - 651
דירוג ממוצע -
שמאלנים, נמאסתם!
"מדינת ישראל היא מדינת חוק ופורעי החוק ייענשו" אז זהו. שלא מדוייק. בישראל יש מאות אלפי פשעים קטנים שמעלימים מהם עין, ועוד אלפי פשעים גדולים ש"נשכחים". ישנה אפליה ברורה ואסורה כנגד ה"מתנחלים" ובעד הערבים בנוגע לאכיפת החוק.
מאת: בריטמר 15/07/09 (11:02)

כשבת"א עוברים ומבזים את החוק בפסח ומוכרים חמץ ברחובות, הם מוצגים כאנשים נאורים שנלחמים על זכויותיהם, שהרי שבוע בלי לחם זה פשוט בלתי אפשרי וזה ממש אסון.

 

רוב אזרחי ישראל מעלימים מס, בונים בביתם בניה לא חוקית ועוברים על החוק בעוד מספר לא מבוטל של מקרים.

כשביישובי יש"ע בונים "בניה לא חוקית" הם פתאום הצרה של המדינה, פורעי חוק שאין להשלים עם קיומם, וכו'.

 

זהו מצב אבסורדי וזה ביזיון שאין כמותו, שכן אנשים אלו הם מהיחידים במדינה שפועלים ביושר מלא (רובם לפחות) ומשלמים מיסים ותורמים למדינה יותר מכל מגזר אחר, וכשהם בונים על אדמת ארץ ישראל, שאין ספק שהיא שלנו מבחינה היסטורית, בגלל שהממשלה לא תמיד מאשרת בצורה מסודרת את הבניה ובגלל טעות יסוד- העובדה שהשטחים שלנו לא סופחו למדינה שלנו רשמית, פתאום ה"בניה הבלתי חוקית" הוא חוק שחייבים לאכוף ויש להעניש על כך.

 

כל אחד ואחת מאיתנו נסע ברחבי הארץ. אם זה לצפון, אם באזורים הנידחים במרכז ואם בדרום. כל אחד ואחת מאיתנו יודע כמה בנייה בלתי חוקית נעשית ע"י בדואים, ערבים ושאר גוזלי אדמות מגעילים.

 

האם מישהו שמע על יישוב בדואי שפונה? לא! במקום זה, ולמרות שהם האויב הגדול ביותר על הדמוגרפיה שלנו, המדינה מתנהלת מולם ביראה וכבוד, לא אוכפת את החוק ואף מספחת שטחים ומכריזה עליהם כיישובים חוקיים או אפילו ערים.

מדינת ישראל יורה לעצמה כדור ברגל. במקום לתמוך בציבור הכי טוב במדינה, שהוא העתיד שלה, התקווה שלה והבסיס שלה, היא פוגעת בו באפליה לא חוקית ואוכפת חוקים לא הגיוניים ולפעמים גם לא חוקתיים.

 

אם אנחנו רוצים להיות חזקים מול העולם ומול אויבינו אנחנו חייבים למגר מתוכנו את האנשים שהורסים באמת. שלום עכשיו צריכה להיות מוכרזת כתנועה בוגדת ואנשיה צריכים לעמוד לדין בגין בגידה.

 

התקשורת חייבת להיות אובייקטיבית וערוצים שיתמכו בצד אחד חייבים להיענש.

 

אנחנו הולכים אל עבר אבדון אידיאולוגי אם נכנע לשקרי הערבים השוכנים בשטחי הרשות ונוותר על שטחינו באמונה אווילית ושקרית שהדבר יוביל לשלום.

 

הגיע הזמן להתפכח ולהבין שהסכסוך הזה אינו בר פתרון ויש דרך אחת לצאת ממנו מחוזקים ולנצח- אחדות, בניה בכל שטחי ישראל מהים ועד הירדן ומהחרמון ועד אילת, יילודה, ותמיכה בציבור היחיד שעוד אכפת לו באמת מערכים ומהווה את נקודת האור היחידה באזורנו.

הכותב הוא בלטמר בריטו, חובב ספורט ופוליטיקה שאוהב לפרשן כל דבר בתחומים האלו

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
טיפשים ימניים- נמאסתם! ל"ת
16.07.09 (20:09)