מס' צפיות - 247
דירוג ממוצע -
"הבלוק"- הריאליטי לזוגות שמשפצים
מאת: עדית- יועצת ארגונית 27/05/09 (21:11)

הבלוק- ראליטי לזוגות שמשפצים

 

ובכן, הראליטי הבא שלנו הוא "הבלוק". מדובר ב-5 זוגות אומללים, שחיים בתנאים יותר גרועים אפילו מ"הישרדות", ואמורים לשפץ לבד, ולשרוד את האהבה למרות הויכוחים. ידוע שזוגות, בתנאים הרבה יותר טובים, מתגרשים בעקבות הויכוחים הרי הגורל על צבע האריח בשירותי האורחים.

 

הם נכנסים לבניין הרוס, כל זוג מקבל את הכוך המאובק שלו (אין רצפה, יש חצאי קירות, וגם קצת גרפיטי על הקירות. אגב, קודם גרו שם הומלסים). למה זה מזכיר לי את גורלה של אמי בינקותה, כשברחה בזרועות הוריה מפולין לסיביר? מה אומר- ריחמתי עליהם כל רגע! ביחוד כשהלכו לישון על הרצפה המזוהמת על מזרון שהביאו מהבית, וקמו בבוקר לרחוץ שיניים באיזו שוקת ממתכת, שמשותפת לכל הבנין.

 

כל אחד מחמשת הזוגות אמור ליצור מהמקום בו הוא חי דירת מגורים מושלמת. בנוסף לכל זה, יש גם משימות מורכבות, ויחסי שכנים/זוגות מועדים להתערערות כל רגע.

 

שיהיה להם בהצלחה. אני לא הייתי הולכת לזה גם אם היו משלמים לי, אבל יש אנשים לא מפונקים בעולם, ומגיע להם להצליח. ראיתי את הדירות הגמורות, במסגרת סיור לבלוגרים, והן נראות כמו חלום!

 

"הבלוק"- יום שבת הקרוב ( 30/5) ב-21:00 ערוץ 10.

זוגות שמשפצים- זו בדיוק התכנית בשבילכם! צפו, פירקו את הזעם וקבלו רעיונות.

 

עַדית- יועצת ארגונית

"לשרוד במקום העבודה בלי להתכופף"

www.lila.co.il/users/adit/?l=hebrew

הכותבת היא עדית ג'אנה- יועצת ארגונית בעלת 2 M.A. בתחומי מדעי ההתנהגות. מייעצת למתמודדים עם בריונות נפשית בעבודה ובבית הספר, וכן תומכת במתמודדים עם בן/בת זוג מתעתעים רגשית. 050-7220126.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר