מס' צפיות - 291
דירוג ממוצע -
דג נחש ביומולדת או סקאזי בבית?
מסודרים – עונה שנייה, שלישי 21:45, ערוץ 2
מאת: רב ערוצית 20/05/09 (19:18)

מתוך ראיון עם מולי שגב, תסריטאי ויוצר משותף של "מסודרים", שפורסם בעיתון הארץ:

 

מצפייה בשלושה הפרקים החדשים הראשונים נראה שהיוצרים עבדו על העונה השנייה מזמן, ואז בא המיתון שחייב אותם להכניס את הסדרה להקשר אקטואלי. בפרק הראשון מהדורות חדשות מבשרות על המיתון ועל כך שתומר לוי (אסי כהן) הוא "האיש היחיד שהמיתון לא פגע בו". שאר הפרקים לא מתייחסים למצב בכלל.

 

שגב: "נכון. הסדרה נכתבה הרבה לפני המיתון, ותוך כדי הצילומים התחיל כל העניין הזה. מה שהספקנו לעדכן הספקנו. מצד שני, יצא שהסיפור של העונה ממילא לא עסק באיך לפוצץ מיליון, אלא איך להתחיל מחדש... לא משנה אם היינו עושים את זה אחרי המיתון, שהופך את הכל לקצת יותר קשה. הם לא היו נהפכים לעניים, כי אף אחד מהעשירים לא נהיה עני בזמן המיתון".

 

אני לא בטוחה לגבי האמירה הנחרצת של שגב - כבר שמעתי על עשירים שמקצצים בפזרנות שלהם, ועושים רק מה שבאמת צריך, אולי פלוס עוד קצת אבל בוודאי לא כמו פעם. בכל מקרה, מבאס לראות עונה שצולמה כל כך מזמן, והקשריה האקטואליים רופפים. מזל שבפרק הזה עוד הייתה תחושה טובה - סצנת המסוק בכיכר המדינה צולמה כנראה לאחרונה, ואת זה אני פוסקת לפי מצב הבנייה של הבניינים שליד מגדלי yoo. ככה זה כשגרים קרוב, יודעים בדיוק כמה עוד עשירים הולכים להצטופף לנו קרוב לבית.

 

חוץ מזה, מה שהכי בולט הוא שהשחקן הראשי והיחיד שבאמת נותן עבודת משחק הוא אסי כהן, שמגלם את תומר לוי. לאסי, כלומר לתומר, סידרו בתסריט וילה ענקית ומרשימה, מעוצבת טיפ טופ, נראית כמו ממגזין עיצוב, כלומר מזויפת כמו במגזין עיצוב. ואיזה אגו סידרו לו. למצוא מישהו שיותר מאוהב בעצמו מתומר, ממש קשה.

 

אבל אז מגיעה השאלה: הפקת יומולדת 30 בכיכר רבין, עם הופעה של הדג נחש, זה יותר גדול מהעובדה שסקאזי מתקלט לך בבית? כי זה מה שיש למתעשר החדש והבן זונה סער שקד (דן שפירא. יותר מתאים לו מאשר מייק ברנט, התפקיד הקודם), בדירה הכי גבוהה בישראל או משהו כזה. וגם יש לו בריכה על הגג, וחדר שינה חורף וחדר שינה קיץ, ו... אני רוצה לדעת לעזאזל מי גר בבית הזה באמת!

 

פייר, "מסודרים" היא סדרה מעצבנת מלאה כסף ותככים, אפילו שהיא לא טלנובלה. היא רחוקה מהחיים של 90% מאיתנו לפחות (אני לעולם לא "אדפוק את המכה"), ואני לא בטוחה שה-10% האחרים רואים בכלל טלוויזיה חוץ מחדשות פה ושם. אני לא יודעת מה עובר עליי, אבל לא ממש בא לי להמשיך ולצפות בזה.

 

כאילו, זה באמת מגניב, כמו שאומר גיא (אסף הראל), שהביאו לפה את המכונית הכי יקרה בארץ ועשו עליה סיבוב (אני עוד זוכרת את הבלוגרים שדיווחו שראו את המכונית באזור נווה צדק). ואחלה שגייסו את נחמיה שטרסלר, רני רהב וסיוון רהב-מאיר (יש קשר משפחתי לדעתכם?) לפרק הפתיחה - באופן כללי נראה שאין אחד שלא היה רוצה להופיע בסדרה. אבל רבאק, זה צובט בלב!

 

כן, הוצאתי את זה החוצה: צובט. ממש צובט.

 

רייטינג: 26%, מקום ראשון בדירוג היומי.

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר