מס' צפיות - 320
דירוג ממוצע -
עליבותם של השורדים בהישרדות 2
מאת: kalligula 06/05/09 (23:21)

היום הצלחתי להתעצבן מתוכנית ריאליטי כפי שלא התעצבנתי מזה זמן רב. אפילו עכשיו כאשר אני כותב, ידי רועדת ואני על סף התפוצצות עצבים. אחרי שכל הקבוצות האיטלקיות עפו מהצ`מפיונס ליג, ולי לא נותרה סיבה לצפות במשחקי חצי הגמר (השני נערך ברגעים אלה) ישבתי לצפות בתוכנית הישרדות בשידור ישיר פעם ראשונה העונה. וכאשר יגורתי בא לי. העונה הזו בדיוק כפי שקרה בעונה הקודמת, נראה שהזוכה הגדול בתוכנית הסיום שוב יהיה אפס חלוש ולא ראוי שלא מסוגל לשרוד שעה אחת באי בודד לו הוא היה נקלע לשם במקרה.

 

נותרו ארבעה מתמודדים במירוץ, שניים מהם חסרי עמוד שידרה והגיעו לשלב הזה בזכותם של אחרים וחסדיהם שהצילו אותם רגע אחד לפני ההדחה. לזכותם ייאמר שהם גם לא התלכלכו יתר על המידה ואף התנהלו בצורה הוגנת יחסית. למי שצופה ברור שהכוונה היא למירית ויואב. השנים האחרים זו כבר תופעה אחרת, אלה שני נחשי צפע שלא יבחלו בשום דבר ע"מ להשיג את מבוקשם, מבחינתם המטרה מקדשת את האמצעים. נכון יקפצו כל אלה שיצעקו שהם תחמנים ומשחקים את המשחק ולכאורה הצליחו בזכות "מוחם" המניפולטיבי אבל לטעמי הם הכי פחות ראויים.

 

הישרדות היא לא ענין של מה בכך,כאשר שני הנחשים הללו הגיעו לאי הגלות ויותר מפעם אחת הסתבר לצופים שגם אחרי 45 ימים בתוכנית הישרדות!!! שני האפסים הללו לא מסוגלים להדליק אש, אפילו שברשותם מצוייה אבן אש שאמורה להקל עליהם את המלאכה. יקום האדם שיאמר לי שהזוכה בתוכנית הישרדות שלא מסוגל להדליק אש שזה האמצעי הבסיסי להישרדות לאורך תקופה כ"כ ארוכה אכן ראוי. הלוא זה דבר שלא נתפס אפילו. איך אדם כזה יכול לקרוא לעצמו בכלל שורד? אם הוא אכן היה מצוי על אי בודד ללא מתחרים נוספים שהדליקו בעבורו את האש הוא כבר היה נמק מזמן.

 

אני אפילו לא מדבר על תכונות אחרות שצריך כדי לשרוד, כמו להביא אוכל, לדוג,שתייה ,הקמת מחסה ששום דבר מדברים אלה לא התברכו שני אפסים בדמותם של אריק ונטע לי. בעונה הקודמת התחיל מאבק בין שני שבטים שנלחמו זה בזה, אחרי כן הגיע שלב האיחוד שגם בו נשמר מאזן השבטים "הישנים" אבל שם נכנסה לתמונה בשלב מסויים מאבק בין המינים כאשר הבנים בחבורה נלחמו זה בזה עד זוב דם ולבסוף לקחה את הפרס הגדול זו שישבה בצד ונשארה "נקייה" יחסית, גם שם היא לא היתה ראוייה ורכבה על גבם של האחרים כל הדרך אל הפרס, אבל לפחות ניתן להעריך את הדרך שהיא עשתה.

 

בעונה הנוכחית גם התחילו שני שבטים שהתאחדו לאחד, הפעם נוצרו שתי קבוצות של בנים חזקים וחסונים בכל אחת מהקבוצות שסחבו על גבם את קבוצתם, מרבית הבנות הועפו אחת אחרי השנייה ולא היוו פקטור במשחק, אלא שהפעם במשחק שיחקו שני דמויות שהם "בין המינים", שני דמויות אלה שהפכו להיות ה"מסוכנים" ביותר במשחק מכיוון שהבנים התייחסו אליהם כבני מינם שלהם ששם מילה ותקיעת כף מחייבת לא פחות מנדר, מה שבדיעבד הסתבר כסכין בגב ומילה זו לא מילה ותקיעת כף שווה כאילו זו כף מרק, והבנות שנותרו הבינו את הסיטואציה שנוצרה והצליחו להשתחל עד המעמד הזה. כך הודח עידן השורד הראוי ביותר ע"י אופיר, וכך הודח גיא והיום איתי ע"י הנחש הזה אריק.

 

בעולם של גברים הם כבר היו נצלבים מזמן, לא בזכות נטייתם אלא בזכות חוסר האמון בוגדנותם הבלתי נסלחת. לסיכום אומר שהעונה הנוכחית התחילה בצליעה יחסית לעונה הקודמת ואף הופסק שידורה בגין המבצע בעזה ולצערי היא עומדת לפני סיום כאשר המתמודדים שנותרו לגמר הגדול הם עלובים פתאטים והכי פחות ראויים. גם על שלבי תוכנית הסיום של תוכנית זו כנראה אוותר. לא כדורגל, לא ריאליטי,הרבה זמן חופשי הגיע זמן הספר.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
פאתטי אבל ככה זה מתנהל
י. שמעוני 07.05.09 (17:13)