מס' צפיות - 457
דירוג ממוצע -
"הברווזון המכוער" שהפך לזמיר
מאת: michael-r 16/04/09 (22:34)

היא נכנסה ברגל רועדת עוד רגע והיא מועדת כולם מביטים ולא מאמינים מה זה? היא יצאה מתוך מחזה איימים? כולם שפטו אותה על פי המראה חשבו שעוד רגע תלך, אחרי שתתבזה אבל ברגע שפצתה את פיה, ופצחה בשירה הלם שרר באולם, כולם הוכו בתדהמה   זהו סיפורה של סוזן בוייל, בחורה בגיל 47 מכפר נידח אי שם בסקוטלנד האפרורה. בחורה רווקה שנולדה עם מוגבלות ולכן נדחקה לשולי החברה. והיתה לבדיחה בפני חבריה לכיתתה ושכניה. היא אפילו סיפרה שמעולם לא היה לה חבר, ומעולם היא לא התנשקה עם גבר. היום היא מובטלת וגרה עם הוריה ומידי פעם מתנדבת בארגוני צדקה.

 

בניגוד לכל הציפיות, למרות ההיסטוריה שלה וכל מה שעברה בחייה, היא אזרה אומץ והחליטה להגשים חלום קטן, והוא לשיר בפני קהל. היא ניגשה לבחינות לתוכנית הבריטית המצליחה "britain's got talent" עלתה על הבמה, מה שעורר את צחוקו של הקהל ומבטים מזלזלים ודי בוטים מחבר השופטים, שהביט בה בתמהון יעני "מה לכל הרוחות והשדים חשבת לעצמך, כאשר באת להופיע בפנינו, ולבזבז את זמננו" היא המשיכה בגאון ובבטחון עצמי ראוי להערצה, הלוא כמה מאיתנו היו מסוגלים למרות צחוקו של הקהל , ומבטי השיטנה של חבר השופטים להמשיך לעמוד על הבמה? בנון שלנטיות ובבטחון עצמי מופרז היא אמרה "באתי להגשים חלום ולשיר בפני קהל" הרי ע"פ תקנון התוכנית אסור להם לגרש אותה ולמנוע ממנה את הצ'אנס להיבחן, הם הביטו אחד בשני כלא מאמינים ואמרו לה "הבמה שלך" הבחורה האמיצה שלנו בחרה לשיר את השיר "i dreamed a dream" כמה פרדוקסלי מ"עלובי החיים".

 

ברגע שהיא פצתה את פיה, נאלם כל האולם דום, מבטי ההשתוממות מחבר השופטים שבלעו את כל היתושים באולם, ובאחת נשכחה חזותה החיצונית,תסרוקתה, מחצלותיה ומראה וכולם השתתקו לקול הזמיר שיצא מפיה. בסיומה לשיר, בצורה הכי טבעית לחייה האומללים היא הודתה לשופטים, לקהל, ועשתה פעמיה לעבר היציאה,כי היא מבחינתה הגשימה את חלומה. חבר השופטים התעשת ברגע האחרון, אחרי ההלם שאחז אותו כשרונה הרב ומיהר לקרוא לה לחזור ולהודיע לה לקול תשואות הקהל הרמות שהיא מדהימה בשירתה וכמובן שהיא עוברת שלב. מאז כל העולם כבר שמע על "הברווזון המכוער" שנהיה לברבור בזכות שירתו המופלאה, 2.6 מליון איש ראו אותה ביו טיוב, וחברת "sony bmg" החתימה אותה על חוזה הקלטות, אז מי אמר שאגדות לא מתגשמות בבית הזה?

 

   http://wyoutube.com/watch?v=qub3y0gxzvk&feature=bz303ww.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מוזר קצת אפסס
zvidoc 17.04.09 (18:30)
2.
אני עדיין בהלם טוטאלי
שייקה 18.04.09 (11:41)
3.
אז אכן מסתבר:"אין זה גילוי אינסטנקטיבי"
י. שמעוני 19.04.09 (14:06)