מס' צפיות - 223
דירוג ממוצע -
המטבח VIP
מאת: רב ערוצית 15/04/09 (23:51)

לפני קצת פחות משבוע העליתי פה סימני שאלה לגבי הצורך בתוכנית "המטבח VIP", שנראית לי מופרכת לחלוטין וגם לא ברור למי היא תורמת. לראות את שלמה שרף מכין חריימה זה לא כזה גליק, ולמרות שהוא מצטיין בזה - כך מתברר - בסוף הוא לא זוכה בכלום. כי ב-VIP הזה אין פרסים. יש רק עונש במקרה שמפסידים - לנקות את המטבח. את הנקיונות לא תראו (בפעם שעברה הפסידו. הפעם ניצחו). פאק באמינות קוראים לזה. או פאק טלוויזיוני כללי.

 

לעומת זאת, "מה זה השטויות האלה" של עדי אשכנזי נשארת משובחת גם בשידור החוזר המי יודע כמה. בשבוע שעבר התוכנית לפסח, השבוע התוכנית על רוחניות. ברור שהכל בציניות הרגילה, בנסיונות כאילו להשתלב במעגלים ובשרשראות אבל בלי להתאים באמת. ציטוט ברוח חופשית: "אומרים לך תמיד להתחבר לעצמך, ואני שואלת למה מכל האנשים אני צריכה להתחבר דווקא אליי?".

 

אין לי מושג אם אשכנזי היא כזו גם בחיים, אבל כצופה זה לא באמת חשוב - גם אם לא הייתי מחזיקה איתה מעמד דקה בתור חברה טובה, השטויות שלה פשוט מצוינות. ברור שאני לא היחידה שחושבת כך - גם בשידורים חוזרים היא מביאה אחלה רייטינג, שבערוץ 10 מזיעים בשבילו קשה. אבל יש גבול למחזור, פה זה לא בקבוקים אלא עדי אשכנזי. ובמילים אחרות: מתי כבר עונה חדשה?

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר