מס' צפיות - 426
דירוג ממוצע -
מהדורת השבט
ב"מהדורת השבט" גם ראיתי לראשונה את וילת המושבעים - יופי של אוכל, אבל למה בחושך? מה זה, עוזבים את האי והופכים לפולניות? יש מקלחות ומצלמים בחורים ערומים (זה לא חולירה?), אבל אין אור להאיר את הפיצות, ההמבורגרים והצ'יפס.
מאת: רב ערוצית 15/04/09 (23:46)

כמו שאפשר להבין מחוסר העדכון פה בזמן האחרון, לא ממש הייתי בבית ו/או ליד מסך טלוויזיה. אתמול, למשל, הגעתי דקה לפני סוף הפרק של "הישרדות", והיציאה למשימת הווטו הדוחה במיוחד (היה ברור שזה יגיע). מה שכן, בעקבות האיחור הזה ראיתי לראשונה את "מהדורת השבט", ואיך אומרים אצלנו: כגודל הציפייה גודל האכזבה. ובמילים אחרות, לא הייתה ציפייה ולכן לא הייתה אכזבה. להפך, נהניתי. מאוד.

 

עדן הראל אירחה את עידן חביב, השורד המסוקס שלפתע נראה לגמרי צעיר בן 24, ושוחחה איתו על ענייני השהייה על האי, בריתות, רופאים, עורכי דין ושאר ירקות מיובשים ופירות כמו קוקוס. קליפ קטן ולא מוצלח במיוחד של רגעיו הבולטים במשחק, ולאחר מכן מצטרפים חברי הפאנל - מיכל גבריאלוב, מורן שריר ומאיה בצלאל, שאותה אני מחבבת עוד מ"טינופת" וגם כתבתי על כך כאן.

 

גבריאלוב ושריר אומרים את השטויות המתבקשות ובוחרים את הקטעים של עידן ב"הישרדות" שהם הכי אוהבים, אבל רק בצלאל יכולה לבחור בקטע שבו עידן נותן טבעת ליואב (בפרק הקודם) - מה שיוביל ל"מקודשת" של שרית חדד, מה שיוביל לבקשה להצעת נישואים, ולכמעט קולולו בקרית גת. במילים אחרות, שמח באולפן. ייאמר לזכות עידן שהוא שיתף עם זה פעולה יפה.

 

מאוחר יותר הוא אף החליט לא להיות קדוש יותר מהאפיפיור וכשר יותר ממצה שמורה, ותקף קלות את אנסטסיה. אבל רק קלות, כי בכל זאת מר חביב תמיד נשאר חביב. את אריק, למשל, הוא שיבח על המהלך שהוביל להדחה שלו עצמו.

 

ב"מהדורת השבט" גם ראיתי לראשונה את וילת המושבעים - יופי של אוכל, אבל למה בחושך? מה זה, עוזבים את האי והופכים לפולניות? יש מקלחות ומצלמים בחורים ערומים (זה לא חולירה?), אבל אין אור להאיר את הפיצות, ההמבורגרים והצ'יפס. מה זה אמור להביע? ושאלה אחת לא קשורה: מי ממנויי אורנג' מזמין לצפייה קטעים מהווילה, ולמה?

 

עד שיגיעו התשובות, אני אלך לישון. בלילה אחלום על בחור חביב עם גיטרה שישיר לי שירים עצובים מהתקליט הראשון שלו, שייצא בקרוב. אדיוס.

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר