מס' צפיות - 1316
דירוג ממוצע -
פרסונה נון גרטה
התבטאויות "שר-החוץ" החדש של "ממשלת" נתניהו, יגרמו למדינה, ובצדק להישאר מכונסת בעצמה ומבודדת מהעולם.
מאת: zvidoc 05/04/09 (17:52)

המצאו בני ישראל את חירותם ?

 

פרסונה נון גרטה, נחשב לאחד הביטויים הקשים ביותר אשר תפעיל מדינה אחת או יותר מול אישיות ממדינה אחרת איתה יש קשרים ויחסים דיפלומטיים. למצב כזה תגיע אישיות באחת משתי הסיבות העיקריות הבאות: האחת , האישיות נחשבת לשלילית מכל הבחינות המוסריות ובלי קשר לרמת היחסים בין המדינות, השנייה זו דעותיה ומעשיה של האישיות בתחום הפוליטי מדיני הנוגע למדינות המעורבות.

 

למצב זה הגיעה "ממשלת" נתניהו החדשה עוד לפני יציאתה לדרך.

 

צודקים המצרים להכריז על "שר-המדון" דה לה מועדון המשונה של שלשים שרים , בלי שר בריאות, בבקשה, כ-פרסונה נון גרטה-. גם מדינת ישראל לא תקבל לתחומיה נציג אשר במפגיע יוצא בהכרזות נגד המדינה וגם מעז לאיים עליה.

 

ה"מזל" הוא כי "שר המדון" נתון "כבר" בחקירות, משום מה ,אחרי כניסתו "לתפקיד" אליו נכנס מבלי להביא תעודת יושר, דבר אשר כבר משתק את המנהיגות החדשה אשר מנסה לצאת לדרכה.

 

למען גילוי נאות- גם על האפיפיור צריך להכריז כ-פרסונה נון גרטה- בגין מספר התבטאויות ומעשים אשר עשה הן כנגד הזיכרון הקולקטיבי של עם ישראל וכלל האומות והן בגין הצהרותיו כנגד השימוש בקונדומים למניאת איידס. אבל הוא אפיפיור ואנו עם אשר עוד לא בגר עד כדי אמירת לא לא מבפנים ולא מבחוץ.

 

ובאשר לענייננו עם המצרים, (איתם לעת עתה), ברור כי מצב זה לא יחזק את מדינת ישראל , לא ביטחונית ולא פוליטית כאשר דווקא בפרלמנט המצרי , הקיצוניים המוסלמים הראו לאחרונה נטייה להסכים כי הסכם השלום בין המדינות, הטיב עם מצריים ועם האזור וכי יש לחזק את הקשרים בין ישראל למצריים, נאמר לפני עליית שלטון נתניהו.

 חג חירות שמח,,

 

להשיב את גלעד שליט מיד!

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
תודה על חזון איוב שלך.
ארז 13.04.09 (23:21)
2.
נפילתה של ממשלה זה אסון>>>
zvidoc 14.04.09 (00:09)