מס' צפיות - 216
דירוג ממוצע -
קול העם
העם לא רוצה שרים בלי תיק, העם לא צריך סגני שרים, העם לא מעוניין בפיצול תיקים , אין לנו דרישה להמצאות של תיקים חדשים ואנו מאד מעוניינים שהממשלה תמשול עם לא יותר מ 18 שרים.
מאת: הצרכן 02/04/09 (01:51)

כל שר שנשאל בימים האחרונים מה דעתו על ממשלת נתניהו המנופחת, ממהר להשיב שהעם רצה אחדות ועל כן אין מה לעשות וחייבים ממשלה מטורפת, מנופחת ומושחתת מאין כמוה.

 

העם נאנק תחת המשבר הכלכלי המכביד, העם מצמצם בהוצאותיו ומקווה שלא יושאר ללא הכנסה בתקופה הקרובה והדבר האחרון שהעם רוצה הוא, ממשלה עם 30 שרים ומאות מיליונים מבוזבזים על החזקתם, את זה העם בטוח לא רוצה.

 

העם לא רוצה שרים בלי תיק, העם לא צריך סגני שרים, העם לא מעוניין בפיצול תיקים , אין לנו דרישה להמצאות של תיקים חדשים ואנו מאד מעוניינים שהממשלה תמשול עם לא יותר מ 18 שרים.

 

תפסיקו לבלבל את המוח על ממשלת חרום לאומי, אנחנו כאן במצב חרום מ 1948 .   תוצאת הבחירות קבעה שנתניהו ירכיב ממשלה. העם רוצה שנתניהו יבחר מספיק מפלגות שיקיימו קואליציה עם דרך דומה ולא יערבב לנו את כל צדדי המפה הפוליטית כדי להשיג רוב מוחלט ולתקוע את ישראל מבחינה מדינית וכלכלית לעוד 4 שנים. ממשלה עם 30 שרים ו 7 סגני שרים זאת שחיתות שלטונית מפוארת.

 

העם לא רוצה ממשלת אחדות ולא רוצה שר ללא תיק הממונה על שיפור השרות לאזרח. לא תודה!

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר