מס' צפיות - 400
דירוג ממוצע -
המניפולציה, והאח הגדול
מאת: kalligula 31/03/09 (22:11)

ישנם כל מיני סוגי אנשים, לכל אחד יש את היחודיות שלו ובכל אחד טבוע קצת מן הטוב וקצת מן הרע, זה בעיקר תלוי בעיני המתבונן. ישנן תכונות בטבע האנושי שהן מכוערות במיוחד, התכונות השנואות עליי ביותר הן צביעות והתחסדות שמגלמות בתוכן את ביב השופכין של האדם, אני לא מדבר על רוצחים ואנסים ופדופילים ושאר מרעין בישין שבעבורי הם תתי אדם ולא ראויים כלל להתייחסות.

 

יש אנשים שנחשבים יהירים,  אותם יהירים מתחלקים לשניים.

 

יש את היהירים שבכלל לא יודעים שהם כאלה, וזה לא מהסיבה שהם אטומים או חסרי רגישות, הם פשוט משדרים לסביבה שהם לא צריכים למצוא חן בעיני אף אחד ואפילו לא טורחים לנסות לעשות זאת, הם שלמים עם עצמם ומכירים במעלותיהם וגם בחסרונותיהם ולא נלחמים בזה, מקבלים את זה בשקט ולכן הם גם נראים בד"כ אנשים שלווים, השקט שלהם או השקט שהם משדרים מקנה להם את יראת הכבוד שהם אפילו לא מחפשים אותו, אבל בעיני אלה שצריכים להתאמץ ולהפוך עולמות כדי לזכות בהכרה הופך אותם ליהירים לכאורה.

 

מאידך יש את היהירים , שהם יודעים ועוד איך יודעים שהם כאלה,הם מנפנפים בזה בכל הזדמנות ומעל כל במה, נאחזים בכל תואר ועמלים ע"מ להשיגו ולא פעם רק בשביל הקידומת שתיתן לשמם את יראת הכבוד לה הם כ"כ זקוקים ולחיזוק האגו שלהם, אחת התכונות היותר מכוערות של אותם יהירים זו הדרך לגמד את כל מי שסביבם כי זו הדרך היחידה שלהם להיראות גדולים בסביבה, לעיתים הם לא בוחלים לעשות זאת בדרך גסה, פוגעת,ומעליבה.

 

כל ההקדמה הזו היא לכבוד הגמר הגדול של תוכנית הטלוויזיה האח הגדול שתתקיים הערב ועוד מעט יבחר הזוכה הגדול של גמר הvip.

 

לי אישית נראה שהזוכה הגדול יהיה מנחם בן, על אף שאם זה היה תלוי בי הוא לא היה זוכה מהסיבה טוב שבטח כבר הבנתם מהי מכל הכתוב לעיל.

 

יקומו עליי כל אלה שיגידו שזה משחק, והוא שיחק לפי הכללים שהביאו אותו לאן שהביאו אותו, כמקדם רייטינג, אבל לצערי לא קונה ד"א שמעתי שאשתו אמרה עליו שבתוכנית הוא עוד היה עדין.

 

הלוא אם היינו עושים משאל רחוב ושואלים מי הוא בכלל סביר להניח ש90% לא היו יודעים מי הוא, ובאיזה עיתון הוא כותב טור ובאיזה מדור,ואחזה שירים כתב וכו'

 

אבל לראות אותו עומד או יותר נכון יושב ושופט כל אחד ואחד מהמשתתפים ביהירות ושחצנות, מחלק ציונים,בדר"כ לחומרה קובע מה ראוי ומה לא,מה תרבותי ומה לא,מה נחשב ומה לא והרשימה עוד ארוכה, פשוט הגעיל אותי.

מה הבושה בלהיות עממי? מה הבושה בלהיות בת של תופרת? הומו?  או חבר של? וכו' וכו'הבושה בעיניי היא להיות אדם גס רוח ובוטה שברגע שמאתר את נקודת החולשה של אדם מסויים (ולמי אין כאלה) הוא תוקף שם עד זוב דם ללא רחם כמו עיט שחג מעל הפגר .

 

לסיום אומר הדרך של מנחם בן לגמד את כל סובביו ע"מ להראות את גדולתו היא פסולה,ולא ראוייה ובעיקר מוכיחה עד כמה אתה עצמך איש קטן, המניפולציה על הצופים של ראוי ולא ראוי ולקבוע מי איש תרבות שנכון שיזכה לעומת פשוטי העם ועלובי החיים שסבבו אותו היא פתאטית ואני מקווה שהפעם המניפולציה לא תעבודויוכח שהעם היושב בציון חכם יותר ממה שהוא חושב, על אף שזו רק תוכנית ריאליטי ומשחק.

 

כי המטרה לא מקדשת את האמצעים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר