מס' צפיות - 261
דירוג ממוצע -
שליש מחברי המליאה שרים וסגני שר, מה זה אומר?
ש: א. נתניהו "ריפד" עצמו היטב ערב כניסתו לתפקיד נגד 'זיזים חדים' וזעזועים. ב. 40 ידיים יונפו עבורו אוטומטית בהצבעות הכנסת, בעיקר של 'אופוזיציונרים' פוטנציאליים מבית.
מאת: בעז לביא 31/03/09 (09:47)

הפעם זה לא נראה אילוץ סחיטתי אלא מהלך מתוכנן היטב מבית מדרשו של נתניהו, שגם אם עדיין קיימות ספקות לגבי כושרו כמנהיג ורה"מ, הרי שכפוליטיקאי ממולח ומשופשף "אין עליו"..

 

כך לדוגמא לימד לקח את ה"שוויצרית" מ'קדימה', שאם לא יקרה נס(והכול יכול להיות(( משבר סילבן נניח)) ) והיא תשוב לממשלה, הרי שתהיה אחראית ישירה כמעט, להתפוגגות מיפלגתה בסגנון 'היתה כלא היתה' עוד טרם תחלוף השנה הנוכחית.[ וצריך לראות מה קרה את אלקין ומסז'ניקוב "בני השבט" שסרחו לליכוד ועוטרו ב"נכסים" שם] . כך גם דיכטר עלול/עשוי להחליט כי הוא מצטרף ל"ממשלת מטכ"ל" בה מככבים כבר שלושה עד ארבעה מחבריו "אז" עם נכסים ביד.

 

וכש"מטכ"לניקים" מחליטים להוות "ממשלת-על, שושו" אד-הוק, נרקמת מאחורי הקלעים "תוכנית ברק", מאד מוצלחת אגב לכול הצדדים, מיפלגה קטנה ומתנודדת כעלה נידף ברוח, מקבלת 5 תיקי שר ועוד כיבודים ועוד הצהרה של שלי יחימוביץ ב"זכות המהלך שבוצע בהליך דמוקרטי", האין זה גאוני ? ברק, ביבי, (צריך להזכר רק מי כתב על מי חות-דעת בצבא אבל מי שזה לא יהיה ומה שזה לא היה, זאת היתה בודאי חות-דעת טובה מאד ומעלה, בכול זאת סבנה!?).

 

אני מעריך - בכול זאת - שמשבר "סילבן" יחלוף בשלום ב"דרך-הטבע", שאם לא 'יחלוף' הרי שימונה

לו מחליף, ומי בכלל יכול על  "צוות ביבי" בפיקוד ברק, סטיב?? ובשביל מה בעצם, מונו כבר ארבעים בעלי תפקיד ? וסילבן עוד לא מונה? כדי שגם הוא לא יוכל לרקום לעצמו אופוזיציה לוחמת מבית טרם עת, ובעיקר, שאם לא יסכים ל"הצעות הנדיבות", ש "ילך לכול הרוחות" (אגב, זה לא אני אמרתי, זה אביגדור, וגם אם בהקשר אחר, זה בטח תופס גם כאן).

 

 

לכן, חשוב לתת לביבי אפשרות "דריכה" ברגל ימין, שייכנס בגדול, עם כול הארבעים שלו(+ -) והעיקר שלא יבאס את "מפקד הסיירת במיל' " ויכיר בשתי מדינות לשני עמים, אבל רק שתי מדינות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אני מסכים לכל מילה חוץ מסוגית סילבן שלום
י.ימיני 31.03.09 (15:29)