מס' צפיות - 1638
דירוג ממוצע -
דודי מליץ מליץ היושר של פנינה טורנה
ישנם צבעי פסטל באח הגדול VIP
מאת: ליאורה 27/03/09 (01:31)

הצביעות בצבעי הפסטל של דודי מליץ לדעתי הינה הצביעות הגרועה מכולם. אם אתה צבוע , רכלן או סכסכן ומראה זאת , ניחא שהרי כולם כך.

 

אולם צביעוותו של דודי מליץ שבהתאהבותו העיוורת בפנינה לקח לעצמו תפקיד של מנהלה "האומנותי", מליץ היושר שלה ומנהל יחסי הציבור שלה היא הגרועה בעיני. הוא לא חכם מספיק לראות את השימוש שזו עושה בו לתועלתה.

 

דודי מליץ, אם לא הבחנתם עובר מאחת לאחד ומנסה את מזלו . ראשית להוציא מילה רעה על מיה ובכך לתת גושפנקה לפנינתו בעלת פניני הפה ושנית לגונן עליה במידה וישנם דברים שגרמו לאחרים להביע דעתם נגדה לדוגמא: הכעס של גיא על פנינה כאשר שמחה וצהלה לאידה של מיה.

 

אחת מפנינותיה של פנינה היתה" אין לי במה לקנא במיה שהרי זמרת איני מעוניינת להיות" ממממממממממממממש לאאאאאא היית מתה להיות זמרת, אם לא מדוע את מנסה כל הזמן לזמר ולנסות להרשים? ואת אף מנסה למצוא חן בעיני שרונה כל כך שאולי תהיה אמרגנית שלך או תכתוב לך שיר הלל עצמי. הכול באינטרסים הכולללללללל!

 

בקיצור לא צריך להיות חכם גדול כדי לראות את פנינה ,מכשפה אמיתית ורעה שעשתה משפט עם גזר דין לעדי המבוהלת והפחדנית ואת דודי מליץ הגרר הנגרר ו"יפה הנפש" בעיני תלמידי כתה א'.

 

אגב אהבתי את הכתבה שקראתי שהיתה אבחון מדוייק של הנפשות הנפשעות.

הכותב הוא אני אני והאמינו לי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר