מס' צפיות - 583
דירוג ממוצע -
הפרידמנים - מופע סטנדאפ / בצ"א
ארבעה בחורים במופע סטנדאפ
מאת: elybikoret 23/03/09 (01:13)

ארבעה בחורים -אמיר הורוביץ,שאולי בדישי,יוסי טרבלוס,יוסי פנסו חוברו יחד כדי להגיש מופע סטנד אפ בשם"הפרידמנים".הם מופיעים בבצ"א בחצות בפני קהל צעיר ברובו הנע בין  17-35. לכל אחד מהארבעה סיגנון הגשה משלו,רמה אחרת ותחום אחר בו הוא עוסק בהופעתו. המופע בנוי כך שכל אחד מהם נותן הופעה של כ 20 רגע ובסוף כולם ביחד.   דבר אחד משותף לכולם-דיבור מהיר, קיצבי,שוטף.

 

הדברים שכל אחד נוגע בהם מתחלפים במהירות.הם משתפים את הקהל בשאלות ולמרות השעה המאוחרת, הרבה אחרי חצות, הוא נענה ברצון, מעיר הערות,משתף פעולה, מציע בדיחות ונושאים.האוירה חופשית ביותר מופע פתוח כיאה למופע סטנדפיסטי.  

 

ראשון המופיעים היה אמיר הורוביץ. הנושאים בהם הוא נגע היו כמובן סקס,אשכנזים ומזרחים,סמים,דברי נונסנס שצורת הגשתם הצחיקה את הקהל למרות שבעצם לא אמר דבר.זאת האמנות של הסטנדפיסט להצחיק מבלי לומר דבר.אמיר הוא אמן הביט בוקס.חיקה מצויין רעשים ,צלילים וקולות.  

 

אחריו הופיע שאולי בדישי. נושאיו היו שונים בהרבה. האוכל של האמא התימניה,המורה לאנגלית,הבית התימני,סיפר בדיחות כגון-הסלקטור בכניסה למועדון שואל את הנכנס -יש לך נשק? אין לי ..אתה לא יכול להכנס יהרגו אותך בפנים.או מה ההבדל בין רוסי לאטיופי.אתה שואל מה השעה- הרוסי מתעצבן ועוד מעט יתן לך אגרוף בפנים,האטיופי מבסוט אללה-מה אתה מכיר אותי?. הוא ממשיך.טוב לגור עם ההורים -הם משלמים הכל.אוהב את התמונות הישנות של סבא וסבתא-כולם בשחור. הכל מוגש בחן ונועם.   מגיע תורו של יוסי טרבולוס.יורד על מבוגרים,מטפל במסיבות רווקים,חשפנות אטיופית-קל לירות בהם- יש להם נקודת מטרה באמצע הפנים,יחסים עם האישה,טמפונים בשירותים,השמנה והרזה.  

 

סיים את ההופעות יחיד יוסי פנסו מרמלה והוא הסביר בהומור מה ההבדל בין רמלה ללוד,טיפל בנרקומנים,משטרה,נשים וחולצות,ערך מסע קניות ועוד.  

 

בסוף ארבעתם ביחד אלתרו תשובות עפ'י מה שהקהל רשם בפתקאות שחולקו לו בתחילת הערב. היה זה ערב בידורי קליל,מהנה,מצחיק,מבדר,ללא יומרות ועם מטרה אחת בלבד- לבדר, שהוגש יפה והצליח במטרתו .  

 

לראות או לא לראות: בידור יפה ומהנה לאוהבי מופע  מסוג כזה.

הכותב הוא הבלוג יעסוק בביקורת שלי ורשמים אישיים שלי של הצגות תיאטרון מופעים אופרה בלט קונצרט וכו הכל קשור למוצג על בימותינו כאמור הכל רשמים אישים בלבד אשמח לקבל רשמים של אחרים

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
סטנדאפ
דור 01.03.10 (19:03)