מס' צפיות - 385
דירוג ממוצע -
מילה אחת על טקס בחירת מלכת היופי אמש
אז חוץ מעשרות תלונות ואיומים על ערוץ 10 מדוע "על חשבון השרדות", נראה לי, כי חוץ ממי שתרם כסף לאירוע,(מפרסמים וחברות) אף אחד לא צפה בו. אה.. כן.. וגם ההורים של הבנות, והדודים.
מאת: בעז לביא 19/03/09 (16:18)

והגיע זמן שיציעו לגלית גוטמן המוכשרת להרוויח את לחמה בערוץ אחר או בתוכנית אחרת, שמא תאבד לחלוטין את מספר אחוזי הרייטינג הבודדים שעוד נותרו לה, בשל היותה מעורבת בתוכניות שכבר מומלץ לגנוז בארכיון"כול ישראל חברים".

 

ראשית, מארת  ה"פירסומות". נכון, המגפה הזאת מעבירה הרבה אנשים נורמליים גם על דעתם וגם לערוצי הסרטים החופשיים והבלתי תלויים  תחת  שיהיו כפופים לחלומות ההתעשרות של ערוצי הטלוויזיה על חשבונינו.

 

ה"אסון" הינו כפול ומשולש, כאשר לוקחים תוכנית שאף אחד (כבר מזמן) לא רואה, דוגמת "בחירת מלכת היופי", ודופקים לך בין 7 ל-9 דקות פירסומת על כול 3 דקות תוכנית נטו! א י פ ה  נשמע כדבר הלזה פור גאד סק. "חוצפה טורבו" במלוא מובן המילה.

 

וזאת  מחלה של ערוצי - 10, 20 ודומיהם,- "פוסקים רגליהם" (סליחה על הבטוי) לכול חתיכת חצ'קון של פירסומת צואה שרק מציע מחיר ! ומי אוכל אותה ? אנחנו! או.קיי. אז מילא אם מדובר בתוכניות ריאלטי(טובות) שסוחבות רייטינג

אפשר לסבול, לדעתי צריך להתעקש גם שם על פצויים לצופה. בל בטקס   ב ח י ר ת   מ ל כ ת   ה י ו פ י,  בחחחחח......!

 

הדבר השני קשור בעצם העובדה שמדובר בתוכנית משעממת עד כדי "פיהוק לוויתנים", חסרת מעוף, חסרת יצירתיות, בערך, כמו ש"בונים כלה" בסלון רגיל לחתונה ישראלית ים-תיכונית ממוצעת. כולן יפות עם ה"צבעים הנוראיים האלה" והשלכטות על הפנים. (ובתחרות עוד מתאמנים על זה חודש קודם).

 

ומתי אתה לומד את כול זה ומבין שאכלת אותה(זה יכול להמשך שנים בלי ששמת לב בכלל), כשזה דופק לך תוכנית שאתה ומרבית עם ישראל אוהב ומצפה לה, וקשה לך "לאבד פרק בחיים".

 

א ז   ז ה   פ ש ו ט   מ ר ת י ח  !!!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
שרק תהיה לנו בריא כותב יקר
י.ימיני 22.03.09 (08:17)