מס' צפיות - 552
דירוג ממוצע -
המרוץ למיליון - כולנו בלונדיניות
על הזוג השובה ביותר, על נשים מוכות במרוץ, על כוסית מפתיעה, על זוג שנמאס ועל אחת שצריכה לשחרר. סיפור הפרק בנקודות.
מאת: טמיר כהן 15/03/09 (13:41)

כמה הערות על הפרק של אתמול
 

  • אמרו, שננו וחיזרו אחרי, אנחנו בלונדיניות, אנחנו מצביעים ורוד, הדס וענבל לשלטון או לפחות למיליון. איזה זוג משובח, איזה פרגון, איזה יכולות וכל זה מצמד בלונדיניות סקסיות שהובאו על מנת לשבור את הסטיגמה. אני לא יודע מה איתכם, אני עברתי למחנה הבלונדיניות. מחזיק להן אצבעות ומקווה שבסוף המנהרה מחכה להן צ'ק שמן. ליהוק של צמד בלונדיניות הוא משהו כמעט מסורתי ב"מרוץ" וגם הלבוש הורוד הוא חלק מהחבילה, אבל הזוג הישראלי, עושה נעים גם בעיניים וגם בלב ומפגין כשרון וכוח במשימות. פשוט כיף.

 

  • איזה כוסית, איזה בכיינית, איזה נקבה עלובה, איזה ותרנית, איזה עצלנית, איזה תבוסתנית. מי? שי. זוג הבנים המאצ'ואים מוכיח כל פעם מחדש שגם אצלם הסטיגמה כשלה. גיא אמנם רב תושייה וחזק נפשית, אבל נראה שהחלק הקשה ביותר בשבילו במרוץ זה לסבול את בן זוגו הכוסית שי ולסחוב אותו על הגב במשימות. אתמול זה כמעט עלה להם בהדחה וחבל שלא. הם לא יחסרו לנו

 

  • איזה הכחשה, איזה שפחה, איזה מסכנה. אמנם כבר דיברתי על מיכל ובעלה ה"מכה" (בכל דבר חוץ מהתחום הפיזי כנראה, בגלל ששם היא כנראה גוברת עליו במכות) אבל כל פעם שיאי הגועל של הזוג הזה נשברים. אתמול הוא ריסק אותה על הרצפה עם הריקשה המקומית, האיץ בה לקום כבר ולתת לזה להשתחרר בהליכה והיא שמעה רק דברי עידוד, תמיכה והרגישה אהובה ונתמכת. אין דרך יפה להגיד זאת, מיכל באמת מדברת כמו אישה מוכה ! מגעיל לראות את זה על המסך. ואגב גם "אל תקראי לי עמיחי על הבוקר" ומאיה "אני לא לחוצה ככה אני תמיד"

 

  • אני יודע שמה שאני הולך לומר לא יהיה פופולארי אבל חלאס, הצועדות מ"עמק הירדן" מתחילות לעלות לי על העצבים. קודם כל חנה שלא סותמת לרגע למרות שהקול שלה עושה לנו חורים בעור התוף ואחר כך הטרחנות הכללית וההתעקשות להיות נודניקיות לסביבה כמו אחרון הטפילים התאילנדים. עוד כמה סיבובים שלהם בעולם וישנאו אותנו שם סופית. אגב אני לא מזלזל לרגע בהישג, אבל מספיק, הוכחתן, עכשיו שחררו.

 

  • תום ואביה החורג גיל, אתם באמת רוצים להגיד לי ששום דבר מוזר לא הולך ביניהם? אני חייב לשאול שוב. בכל מקרה, גם אצלם שיתוף הפעולה והתמיכה ובעיקר היכרות החולשות והחוזקות של הבן זוג, מעוררים השתאות ומזכים אותם בתשואותיי.

 

  • אליאנה ויעל מאכזבות בגדול, אחרי התחלה כזוג הנשי החזק, בעיקר בזכות יעל הקוטרית הבלתי נלאית. חלאס מרוקו, שחררי ואני לא מתכוון למחשוף שסידרת לעצמך אתמול בפרק.

 

  • הקארמה לא תמיד פועלת לפי חוקי הצדק. ענבל ואלן התחילו להסתדר סוף סוף וזה גרם להם להגיע אחרונים ולעוף. אין צדק.

 
לסיום, אני חייב להגיד שאני נהנה מכל רגע בסדרה הזו. אין כמעט רגע דל ואם יש תלונות על עוצמת המשימות ("התעללות בבעלי חיים") סימן שהם עושים עבודה טובה. איזה יופי של סדרה, אין רגע דל. אפילו החלוקה לשני פרקים ארוכים נסבלת הרבה יותר אחרי שהבינו שצריך גם לעבור מדינות כל שני פרקים. כל הכבוד להפקה. או בקיצור, איפה הם ואיפה "הישרדות". גם אחרי פרק סביר ב"הישרדות" היא אפילו לא מגיעה לקרסוליים של "המרוץ".
 
נ.ב. אני לא יודע אם אתם עוקבים, אבל היום עומד להיות פרק ב"האח הגדול vip" שאסור לפספס אחרי שחגיגת פורים הפכה למשימה גאונית שאסור לפספס והריבים עם מנחם הפכו לאקשן מרתק. היום בערב, הפרק שסוקר את כל האירועים, אל תפספסו !

הכותב הוא כותב הבלוג מיומנו של פסיכופט מתורבת

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
התערבות ההפקה למען הרייטינג
דלית 22.03.09 (09:27)