מס' צפיות - 730
דירוג ממוצע -
ה"אח הגדול" נהנה רק בשעות הלילה המאוחרות. מה זה קרבות "פיי ב-"ש"
אתמול זה היה מרתק ועוד רגע היו עפים שם גם אגרופים. שופטי הקו 'בן את תבורי' רק הציצו מהצד ושלחו חיצים.
מאת: בעז לביא 15/03/09 (12:01)

וכבר לא רואים חיבוקי 'אחי' ו'אח סילו', ואין פירגוני  "שימי אתה גדול" ו"מאיוש  יש לך קול של מלקה", או "פנינה את אופנה, אבל תפורה למטבח". רק שבועיים (עוד לא) וקול שיקשוק הפגיונות מפריע את שלוות המנסים לישון -סתתתם-.

והאח-טונג הגדול מחכך את שתי כפותיו, "הנה זה בא.." נשמע מזמר, האקשיין באויר, יש!! הוא צועק שם בחדר האטום. יש מנחם!! יש חמין!! יש הומו /אים!! יש(בעיקר) אאאאאגו!! (ואיגואיסטים).

 

כששמעתי את "שומי" (שימי, המכונה גם כנ"ל, וגם לטעמי "שומי-גת"), מתלונן על בקבוק הוודקה הגדול שנעלם תוך דקות, יכולתי להבין מה חסר לו, אבל גם מה קורה שם במועדוני הריקודים בנמל ת"א ומפרץ חיפה. גם שם כול ריב מתחיל "על בחורה", וראו זאת פלא גם כאן. ולא רק בחורה אלא  "פנינה"! פנינה של אופנה וחמין(אחול מניוקי). יעני כול זה "יצא מהארון". סליחה ! יצא מ"הסיר". ומשפט המריבה "מי פתח ראשון בלי אישור המעצבת?" (את הסיר הכוונה).

 

תראו, ככה זה מתחיל גם בדיסקוטקים, "מי התחכך תוך ריקוד ה'מקרנה/מקרוני' בירך של מזל פליקושווילי" (שם בדוי)נניח, אחר-כך זה כבר גולש מהר מאוד, ל-"יא גרוזיני:", "יא מרוקאי מסריח", "רומני טוחן" "רוסי נאצי" ולקינוח "יא הומו".. וכן הלאה, כסאות, בקבוקים ומה לא?,

 

מה ראינו שם ושמענו ב-12 בלילה:- "פיי" ודודי משגרים נביחות זעם זה בזה, הרעמה של דודי הסתמרה אל על כאינדיאני ים-תיכוני משבט הצ'ירוקי, פיי גוטמן עם אצבע של ראפיסט, כמעט עשה לשני חור בחזה, ומ"הומו" ו"סיר חמין" זה הפך ל"חיפוש רייטינג",ואגו  ומנחם ודנייה. טוב שעשו הפרדה וטוב שזה (כנראה, לך תדע) רק בקבוק אחד.

 

"כמה אלכוהול הם שותים" תמהה לו בתמימות 'שומי'?,  "זה דופק להם את המוח", ומנחם (שכול הזמן מזכיר לי נחש שפיפון קבור בחול, אתם יודעים, ככה רק עם האף /קרן בחוץ, יעני ישן, אבל כשעוברת פתאום איזו לטאה, צאפלו! מזנק עליה כמו ברק) - הביא "זינוק" על כוכי מורדכי, (ווללה רק אתמול חשבתי , הם אחלה מסתדרים), "כלימנק" אותה בכלומניקיות, "מי את יא יבחוש בן-דומן, הרי רק בגלל ה"אלוף ירום הודו" לשעבר איציק מרדכי אני נותן לך כבוד", קיק עאמון, בלי זה - כך רצה שנבין - שהיית נשואה לו (לגיבור החווה-הסינית[גם זה כידוע נושא די חלוק]) לא היית שווה אפילו כקליפת השום" ועוד כהנה וכהנה, היא כמובן ניתקה בין-רגע מגע מה"איש הזה".

 

עכשיו מסתמנות להן קבוצות לחימה די אופייניות אגב, וזה גם די "הולך טוב עם הגיל", הפזמניקים: שומי, מנחם, פנינה(תתפלאו) ובן החסות (הצעיר יחסית) דודי, אל מול "צעירי פיי גוטמן", עם שחקנית החיזוק 'כוכלה מוטי', דניאלוש פיקלך, נוימן וכן הלאה. "בלתי תלויים", / "שטינקרים"/ "מציצי לרגע"(ובורחים לספר), אל-אל קורין, פיק שרונה, מאייה(מא' יהיה), אולי אפילו טרם נקטו עמדה מטעמי "לא מצאו עדיין מיפלגה" וקושי לאחוז במקל משני קצותיו.

 

מבחינת הצופים 'אחלה' (אני "מת" מהמילה הזאת) ! מבחינת הסלבס, הם חתמו על "חוזים בריאים" (לא נגיד שמנים), ו"אף אחד" -כך חושב דודי- "לא קרא שם את האותיות הקטנות, אני הבאתי עו"ד ספיישל שיקרא לי וכו'", וכניראה שעזיבתם היזומה תענה ב"אי נוחות" בלשון המעטה, ככה שהם מצד אחד מצהירים "הלכנו מפה ובגדול" מצד שני מקווים -"שרק לא ידרוך עלי יעשה אותי גמד"(האח הגדול). אז מה נשאר להם ? רק להלחם עד מוות, "הן בכול דור יקום הגיבור גואל העם" (דבר המשורר).

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מתי זה היה כול ה"חרה הזה"? איך לא ראיתי ל"ת
קורקוס 15.03.09 (15:59)
2.
בשביל זה צריך לישון טוב אחה"צ
בעז לביא 15.03.09 (16:02)