מס' צפיות - 724
דירוג ממוצע -
האח הגדול VIP, פרק 3 - הידד האח לצבא האח
פנינה חמה אש, מנחם מדליק אש, הכלומניק מרוויח את שמו בכבוד וסדקים ראשונים באידיליה בין אמיר והבוסקילה. סיפור הפרק ה-3 באנקדוטות.
מאת: טמיר כהן 09/03/09 (09:38)

 כמו תמיד, כמה אנקדוטות והערות על הפרק של אתמול:
 

 • הידד האח לצבא האח, ערוך ומוכן לפקודתך המפקד האח הגדול, משוחרר. מישהו סובל משגעון גדלות? האם השם "האח הגדול" עלה למישהו לראש?

 

 • לא יודע מה איתכם, אותי שעשע מאוד לראות את הסלבס במדי צבא איראן ועוד יותר משעשע לראות אותם במרוץ המכשולים, ישנים על מיטות צבאיות ומקפלים שמיכות קיפול שמונה. מה שהתחיל כנראה כדאחקה על השירות הצבאי של הבוסקילה הפך למשימה קולעת למדי (כמו מאיה "אני צלפית טובה").

 

 • חיים משה מלך ! מישהו יכול להסביר לי למה כלאו אותו בחדר האח הגדול?

 

 • הקטע של הפרק, מנחם בן נכנס בסיום המשימה לאח הגדול ועדיין עומד, האח הגדול "המשימה כבר הסתיימה מנחם, אתה יכול לשבת". עם כל האינטילגנציה של מנחם, karma is a bitch. יצא דביל.

 

 • דודי מליץ הוכיח שוב את טענתי שהוא כלומניק ובתחרות הכשרונות מכין קוקטיילים. אהבתי את העובדה שאמיר אמר שאפשר ללמוד את זה בקלות מספר קוקטיילים. דודי, בפעם הבאה כדאי שתלך על הכשרון האמיתי שלך ופשוט תיגרר על הריצפה אחרי הבוסקילה. אגב גם דוגמנצ'יק קופץ למים זה לא בדיוק כשרון מרשים אבל כנראה שכולם זכרו שמדובר באלוף הארץ בקפיצה משולשת וסלחו לו, או שאמיר נדלק מהקוביות?

 

 • פנינה טורנה מדגימה את הכישרון שלה בסטריפטיז לוהט, אמרתי כבר אחרי פרק הכניסה, המעבולה המשוגעת הזו לוהטת !  רצוי לציין שהיא הרבה פחות מרשימה בלי עקבים ולא פלא שהיא מצאה סנדלר שמכין לה את הנעליים הכי גבוהות שאפשר. בכל מקרה, אני אוהב אותה !

 

 • אסי עזר בבדיחה ראשונה מצחיקה בכל שתי העונות, מגיב על המופע של פנינה: "האם לדעתך מפקד חיל הים היה משבץ אותה?". מצד שני, בדיחה אחת בשתי עונות, עדיין מומלץ להחליף את הכותבים.

 

 • מנחם בן ממשיך לדרוך על היבלות עם מכבש ומתעקש להסביר לפנינה טורנה שנשים אחרי גיל 45, לא יכולות להכנס בצורה טבעית להריון. שיא השיאים של מנחם מגיע כשהוא הולך לאח הגדול ומתלונן שהיא ניסתה לסתום לו את הפה ולהגיד לו על מה לדבר. באמת כדאי שתתבייש, מה היא חשבה לעצמה?

 

 • עדי נוימן בתגובה למנחם, "גבר בגילך לא יכול לקבל זקפה". בינתיים מדובר בבחורה היחידה שמצליחה להסתים את מנחם בן, רק על זה מגיע לה להגיע רחוק.

 

 • סדקים נתגלו בחברות האמיצה בין אמיר פייגל'ה והבוסקילה. אמיר בחר אותה כבעלת האגו הגדול ביותר במשימה (כמה צפוי מראש וקלישאי)  ובעקבות בחירה זו היא גם מועמדת להדחה. מגיע ציון לשבח לאמיר שלקח את תפקידו ברצינות ובחר את הסוציומט, חסר הכשרון ובעלת האגו, בלי לערב מניעים אישיים. מגיע ציון לשבח למאיה שהיא הבינה ישר שהיא מועמדת בגלל אמיר וירד לה האסימון למה הוא היה מרוחק ממנה בימים האחרונים, כל הכבוד על ההבחנה הדקה ועוד יותר על זה שהיא גרמה לו להרגיש מיד בנוח עם הבחירה הזו. מצד שני, התפלקה לאמיר פעולה אחת של חוסר סבלנות כשהוא הדיח את מנחם מרשימת השמירה. מצד שני, מדובר במנחם, אפשר להאשים אותו שנמאס לו ?

 

 • ערוץ 20: אמיר ומאיה מדברים על המתיחות שנוצרה ביניהם בגלל המשימה ובעיקר על היחס של אמיר לדודי שמעצבן את מאיה. שיחה עמוקה ומסמך טלוויזיוני מרתק. למה זה לא נכלל בפרק אתמול?

 

 • לא הבנתי מי הסוציומט האמיתי של הבית, יוסי הספינר השלילי (ע"פ מנחם בן), או שימי הסולטאן (ע"פ אמיר פיי). מישהו מתנדב לעשות לי סדר?.

 

 • דוגמנצ'יק וכלומניק מחליטים לצייר את סמל צבא האח עם חצץ על הדשא, כדי להעביר את השמירה. יצא יפה. אולי מצאנו את הכשרון האמיתי שלהם?

 

 • בחייאת זומזום הפקת האח הגדול, לתת לחבורת "כוכב נולד" שהכנסתם לווילה לשחק קטעים מ"הלהקה", זה עלוב !

 

 • ולסיום שתי הערות על ההפקה עצמה: שמתם לב שיש המון טעויות בתרגום שמלווה את הפרק? חובבנות לשמה. שמתם לב שהפרק היה ארוך כאורך הגלות, חברים נסחפתם, מושחתים נמאסתם.

 
 
אגב, אם אתם שואלים אותי על המועמדים להדחה (יוסי,מאיה,דודי,מנחם) יוסי ודודי הכי מיותרים, למרות שהפיתוי להיפטר ממנחם גדול.

הכותב הוא כותב הבלוג מיומנו של פסיכופט מתורבת

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר