מס' צפיות - 307
דירוג ממוצע -
ברק חייב להיכנס לממשלה, והנה מספר סיבות
ברק צריל להחליט בימים הקרובים אם להיכנס לממשלת נתניהו, ובכך להפוך אותה לממשלה יציבה, או להיכנע ללחצים מבית, וללכת לאופוזיציה עם קדימה. ההחלטה הזאת חשובה ומשמעותית בהרבה.
מאת: בריטמר 06/03/09 (15:56)

מפלגת קדימה השיגה בשלוש שנות קיומה לא מעט הישגים ושברה לא מעט שיאים. אף אחד מהם לא חיובי. המפלגה הזאת פינתה במהלך חד צדדי ומטומטם עשרת אלפים תשבים ישראלים, השייכים לזרם המתנדב ביותר במדינה.

 

המלפגה הזאת מינתה ראש ממשלה עם מספר החקירות והתיקים הגדול ביותר של איש ציבור ישראלי אי פעם. המפלגה הזאת שלחה לחקירות המשטרה שרים רבים וחברי כנסת- הירשזון, הנגבי, רמון, אולמרט, שרון האב, שרון הבן, וכו'.

 

המפלגה הזאת הקימה מדינת טרור השוכנת בא"י לצד מדינת ישראל, חמאסטן, מה שהגביר את המוטיבציה לטרור והרס את ההרתעה הישראלית. המפלגה הזאת ניהלה את המלחמה היחידה בתולדות ישראל שניתן לפקפק על ניצחון ישראל בה.

ועדיין, המפלגה הזאת קיבלה 28 מנדטים.

 

קדימה עושה שרירים מול ביבי, למרות שהזמן קשה וחייבים ממשלת אחדות, בלי סיבה ממשית, רק כדי להיות רלוונטית, כדי לגרום למצב של ממשלה צרה שלא תחזיק הרבה זמן ואז ייאלץ ביבי להתחנן בפני קדימה. כך קדימה תהפוך לפקטור משמעותי שכל ראש ממשלה יצטרך להתרפס בפניו.

 

ברק יכול ברגע אחד לעשות את המעשה הכי טוב שעשה מאז תחילת הקיירה הפוליטית שלו. הוא יכול להוכיח בגרות ולהיכנס לממשלה שדעותיה שונות משלו, בגלל מצב חירום.

 

הוא יכול להפוך את קדימה ללא רלוונטית, שכן עם העבודה, הממשלה לא תקרוס במשך ארבע שנים, וקדימה תשב לה בדד באופוזיציה ולאט ולאט תישכח מלב הציבור ותיעלם מהמפה הפוליטית, מה שגם יחזיר את העבודה למרכז הבמה כמפלגת השמאל הגדולה.

 

ברק יכול להרויח קדנציה נוספת כשר הביטחון ולהישאר במרכז העניינים, מה שהוכח במבצע בעזה כמגנט ללא מעט מנדטים.

אבל מה? המפלגה שלו, או נכון יותר הקיצוניים ההזויים במפלגה שלו, כמו "שלום עכשיו" שלצערי מנותקים מהמציאות, לא רוצים בזה. הם לא מסוגלים לחשוב על ישיבה עם "ההם", עם אותו זן נחות של אנשים שנקרא "מתנחלים", אלה שמתיישבים איפה שקשה ונלחמים על המדינה, אלה שמגלמים את מי שכבש את הארץ הזאת בשבילנו בדיוק באותה דרך.

 

ברק חייב להוכיח מנהיגות, בגרות וראיה רחבה, ולהיכנס לממשלה. אולי זה יחזיר אותו ל-20 מנדטים. ואת קדימה למקומה הטבעי- בבית. הכלא.

הכותב הוא בלטמר בריטו, חובב ספורט ופוליטיקה שאוהב לפרשן כל דבר בתחומים האלו

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ברק לא יכול ולא צריך
ראובן חולון 07.03.09 (14:59)