מס' צפיות - 498
דירוג ממוצע -
האח הגדול VIP, פרק 2 - סיפור באנקדוטות
סיפור באנקדוטות על תחילת השבוע בבית האח הגדול. מכוערת, פקידה פלוגתית ודחפור אחד גדול, כולם משחקים את תפקידם
מאת: טמיר כהן 04/03/09 (10:20)

עוד לא התרחש מספיק כדי שנכתוב את כל סיפור חייהם של הלא כל כך סלבס. בכל זאת הנה כמה אנקדוטות על מה שקרה בפרק ובימים האחרונים

 • מנסים למכור לנו את מנחם כבובליל החדש, עם הצמדת מוזיקה קבועה שמלווה אותו. לא קונים את זה, שימי הוא המלך הבלתי מעורער. עם ריצת הבוקר שלו אחרי הדוגמנצ'יק ועם הקטע האופראי הוא גנב את ההצגה לכולם. מנחם הוא פרידמן מתיש עד כדי כך שזה מבייש את הפרידמנים שאני קורא לו פרידמן. נראה לי שצריך להמציא לו עדה משל עצמו, "המוקצים" נקרא לה. אגב אני חושב שאפשר להגיד על מנחם בדיוק את מה שהוא אמר בעצמו, "רק צריך לחכות והסרטן יעבור מאליו" (וביום שלישי הבא זה כבר יכול לקרות).

 

 • מנחם חופר חופר ושוב חופר, החבר'ה כבר קראו לו "חפראווי" ואני חושב שאפילו לקרוא לו "הדחפור" יהיה קטן עליו. שמות מתאימים יתקבלו בברכה. יש לכם רעיונות?

 

 • קטעים נבחרים ממשנת "הדחפור": 1) לשכב עם גבר זה כמו לשכב עם עז, 2) סרטן לא צריך לרפא, הוא יעבור מאליו אם רק מחכים מספיק, 3) רוחניות באה רק מקריאה בתנ"ך לא מטיולים להודו, 4. הקנאה האנושית היא מרתקת, בעיקר זו של עדי נוימן בבר רפאלי. המשך יבוא...

 

 • נראה שהבוסקילה, "הדיווה", מאוד רוצה להפוך להיות המאמי הלאומית בעקבות כניסתה לווילה. משחק לזכותה העובדה שנינט כיוונה את כל מאמציה להיות הנגררת של יהודה לוי והתפקיד לא מאויש כבר תקופה ארוכה. אבל לצערה של הדיווה, אמיר פייגלה גוטמן גונב ממנה את התואר, בהליכה. האם יהיו זריקות אגרטלים בקרב על התפקיד? נחכה ונראה.

 

 • האם העובדה שהכניסו כל כך הרבה זמרים, אומרת שקשת ויתרה סופסוף על עוד עונה של "כוכב נולד" או לפחות ויתרה על צביקה הדר (לא ממש קשור, אבל תמיד אפשר לקוות)?

 

 • למרות התקוות שתיווצר תחרות בין דניאלה "הפי הפי" לדיווה, על ליבו של הדוגמנצ'יק, מאיה פינתה את הדרך ואמרה שהוא בסה"כ ילד בן 19 ושכלום לא יקרה. האם ההפקה לא הכינה אותה כיאות גם לזה?

 

 • ההפקה ממשיכה לבנות את התכנית למידותיה של מאיה ומתעללת בה בלי הפסקה. אתמול גילינו שבמשימה הראשונה יחזירו אותה ואת חבריה לוילה לטירונות. האמת שהעובדה שמכל הבית, אצל מאיה,  זכרונות הטירונות הם הכי טריים, זו בדיחה לא כל כך טובה אבל היי, אם זה מביא אנשים להתגייס, אני בעד. אמיר פיי גוטמן נבחר להיות החניך התורן ואני תוהה למה לא הכתירו אותו כפקידה פלוגתית, הרבה יותר מתאים.

 

 • הסולחה בין דודי למאיה הייתה מאכזבת מאוד והורידה את מאזן ההימורים לגבי קרב האגרטלים, לפחות זמנית. מה קורה להפקה? לא יכלו לתאם גם את זה, לא יכלו לבקש מהם לפחות שבוע של איבה?

 

 • אכזבה נרשמה בתחום בגדי הים. נקודה.

 

 • כוכי מרדכי כל הזמן מנקה ומבשלת. היי, היא גם נראית קצת כמו עוזרת בית.

 

 • שרונה פיק פתחה את הפה, פעמיים לפחות. נשבע לכם. באחת מהפעמים היא ביקשה משימי שיר והוא שר לה "את כלכך מכוערת" שתלמד לקח ותשתוק. על זה בדיוק נאמר "יצא ממנו הבובליל".

 

 • האח הגדול מקבל "צ'יקי צ'יקי צ'יק, היי היי היי" אחד על שהחליט לספק לפנינה שלט "אין כניסה" לשירותים. תמשיך לטפח לה את השריטה, כרגע זה נראה כמו מקור התקווה העיקרי לקצת עניין. ואל תשכח להראות ולהשמיע לנו את זה קורה (פנינה בשירותים תרתי משמע).

 
תרגישו חופשי להוסיף משלכם

הכותב הוא כותב הבלוג מיומנו של פסיכופט מתורבת

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
שמע בלילה, אני מאשר לך לישון,
בעז לביא 06.03.09 (12:14)