מס' צפיות - 1464
דירוג ממוצע -
הישרדות איי הפנינה, פרק 18 - לא נתנה עבודה
מירית אכזבה ולא נתנה לנו הצופים את המתנה שייחלנו לה, קטע פורנו ב"הישרדות". ברגע האמת היא התנקנקה או יותר נכון לא רצתה להתנקנק. היא לא נתנה עבודה ואנחנו נשארנו עם החפירות של הרופא המדומה.
מאת: טמיר כהן 01/03/09 (08:29)

הזדמנות הפז להיפטר מאריק, הלכה לה לפח, למרות שמירית קיבלה את ההזמנות להעביר את גיא סופית לצד שלה. הפרס במשימת החסינות האישית הפעם, היה הרבה יותר מאשר חסינות. הכימיה בין גיא ומירית גרמה להפקה לחשוב שזה הזמן הכי טוב לשלב את סצינת המקלחת המסורתית ועל הדרך גם עוד פרסומת בלתי סמויה לג'ל רחצה ונתנה לזוכה בחסינות האישית פרס של מקלחת עם מים מתוקים והזדמנות לקחת איתו מתמודד נוסף. גיא שזכה בחסינות האישית בחר במירית כמובן והיא קיבלה את ההזדמנות שלה להעבירו לצידה ולתת לנו הצופים את המתנה שכל כך ייחלנו לה, קטע פורנו ב"הישרדות".

 

בפרקים האחרונים של הישרדות 2:

♦ הישרדות איי הפנינה, פרק 17 - הזדמנות בלתי חוזרת

הישרדות איי הפנינה, פרק 16 - אתם מפוטרים

הישרדות איי הפנינה, פרק 15 - כולם מחווירים לידו

 

 לא נתנה עבודה

 

מירית הבינה בעצמה את כובד המשימה שמוטלת עליה ואמרה "איך שראיתי את האמבטיה, ידעתי שיש לי כאן הזדמנות לא רק למקלחת טובה, אלא גם להתחיל לתת עבודה לקראת המועצת שבט". המשחק המקדים שלה עם גיא במקלחת שכלל קרצוף הדדי וקלוזאפים על חלקי גוף עירומים, היה רק יריית הפתיחה לקראת האמבטיה המשותפת שם גיא מיהר להתפשט ומירית, ברגע האמת לא נתנה עבודה ואמרה לו, "לא עכשיו גיא". גיא עוד ניסה את מזלו, הציץ למבושיו ושאל את מירית "הופה, ראית מה יצא מפה?" אבל מירית בשלה, התנקנקה (אן שיותר נכון לומר לא רצתה להתנקנק) והפסידה את ההזדמנות להינצל. מירית כנראה יותר אוהבת לקבל עבודה מלתת עבודה וגיא נאלץ לעשות לה מסאז' במקום. איזה אנטיקליימקס מטורף. ממש נשארנו עם תאוותנו בידינו, תרתי משמע.

 

תקצירון

 

באי הגלות עשו תחרות קשירות בין עידן ואריק, קיווינו שאריק למד משהו קינקי במשך חייו בקהילה אבל הוא העדיף להגיד שהוא עושה "קשרים של חדר ניתוח, מאוד חזקים ומדוייקים" מה שכמובן הביא לו את ההפסד ולעידן את הרמז לפסלון. בארו קיבלו הפתעה שדרשה מאחד מהם ללכת לבדו ולהתלבט בין פרס אישי ופרס קבוצתי. יואב נבחר מיד כי כמו שאפרת אמרה "לא היה ספק שהוא יביא את טובת השבט" או בקיצור, יובב הזה טטלה. יואב ויתר על סרט מההורים שלו בשביל עוגת שוקולד ובארו יכלו להתחזר עליה, הם ובעיקר נטע-לי. הם אפילו לא שמרו חתיכה לעידן שהיה באי הגלות. גיא ואיתי ניסו לשיר עם מירית "אל תדברי על אריק, נהייתי קצת מעורעריק..." בלילה אבל היא היא לא הכירה את השיר ואריק שחזר בינתיים מאי הגלות הכחיש שהוא הפסיד בכוונה ואמר לאיתי וגיא שהאיחוד קרובו אז הם יוכלו להיות שישייה חזקה יחד עם בנות קניבה לשעבר. בזה הסתכמה האסטרטגיה של אריק וזו כל התגובה שאיתי וגיא היו צריכים לעומת החמוקיים, החיוכים והנחמדות של מירית. או שהם בארון או שהם סתם טפשים, לא ברור מה עדיף. בבארו יצאו ביחד, כל מי שיש לו רמז לחפש את הפסלון וכנראה היו חותכים גם אותו לחמישה המשעממים האלו. כשהם לא הצליחו הם קראו לאופיר שמצא עבורם את הכלי הריק והאשים את הבנות שהן מצאו את הפסלון מה שלא שכנע אף אחד והפיל אותו עוד יותר עמוק לבור.

 

טוחנים מים

 

מועצת השבט, כמו כל שאר הפרק כמעט, עסקה שוב בהחלטה שעמדה בפני איתי וגיא, להצביע נגד מירית או נגד אריק, אבל כמו שאמרתי כנראה שזה היה קרב אבוד מראש ואנחנו, נשארנו משועממים מתמיד ומעוצבנים. לא רק שלא קיבלנו קטע פורנו, גם לא נפטרנו מהחפירות של אריק. הדבר היחיד שמנחם בכל זה, היא העובדה שממילא בשבוע הבא מחזירים את המודחים כשביום רביעי יש פרק על אי המודחים וביום שבת יש את פרק האיחוד הגדול בו יהיה גם איחוד שבטים וגם החזרה של חלק מהמודחים בשיטה שטרם התבררה לנו אבל אפשר לסמוך על הפרומואים שכבר יגלו לנו. אני לא בטוח שאני מאוד אופטימי, כל מי שנשאר במשחק, כולל אלו שנמצאים באי המודחים, לא יכולים להרים את המשחק הזה, מדובר בחבורה של משעממים אחד אחד, חוץ מהמותג אבל גם הוא, לא מתוחכם מספיק בשביל להסתיר את סלידתו מהמוגבלים שמסביבו ולכן לא יוכל להגיע רחוק.

 

המשפטים של הפרק

  • "בחרתי באריק כי שמעתי מנטע-לי ואפרת שהן היו איתו בברית. אני באתי לפגוש את האקס המיתולוגי". עידן מסביר למה לקח את אריק איתו לאי הגלות ושוכח שכדי שמישהו ייחשב אקס, צריך שמישהי תסכים לצאת איתו (או מישהו).

 

  • "ראיתי את אמא ואבא שלי יושבים על ספה ועומדים לפצוע את פיהם". יואב בתגובה לתמונה של הוריו על המחשב, פלא שהוא לא לחץ play? אתם הייתם נותנים להם לפצוע את פיהם?

 

  • "אמא ואבא, טוב לראות אותכם, מקווה שלא יעקצו אותכם הברחשים פה ביער". יואב דואג להוריו ולא נותן לעובדה שהם היו באותו רגע דמויות בסרט על מחשב. הייתי ממש רוצה לחשוב שהוא התבדח, אבל מכיוון שמדובר ביובב, כנראה שלא.

 

  • "כשאיתי וגיא באו אלי עם החשד הזה, מיד הפרכתי אותו והם האמינו לי באלף אחוז. יחד עם זאת אני מאד מאד מרוצה מההפסד הזה, שלא יהיה שום ספק". אריק, מפגין שליטה ברזי הלוגיקה והמתמטיקה ולא סותר את עצמו בכלל.

 

  • "חיבקתי את קערת האורז כאילו שאני עכשיו במחלקת יולדות ב"ליס" מחבק תינוק שרק עכשיו נולד ושאסור לי להפיל אותו". אריק שהפילו אותו כנראה על הראש בתור תינוק, ממשיך לנסות לשכנע אותנו שהוא רופא.

 

  • "גיא ומירית חוזרים מהמחנה נקיים, צחים, עם ריח של שוקולד ואני ישר רואה שחור בעיניים. שמישהו יסביר לו שהוא היה צריך לדאוג רק אם גיא היה חוזר עם ריח של טונה או מירית עם ריח של חרובים, פרדון מיי פרנץ'.

 

  • "הרגע שבו אני הכי אשם ושבגללו הפסדנו, זה רגע הנפילה. משהו שם אצלי לא עבד, אני לא יכול להגיד לך בדיוק מה". אריק מאיית את התשובה לאיתי וגיא. לא הבינו. חבל

 

  • "אתם עוקרים את הלב של קניבה לחלוטין, אתם תיאכלו שם על ידי הבנות". מירית, מבינה שהיא עומדת לעוף ומסתבר שהיא היחידה שזוכרת שאפרת ונטע-לי נמצאות בבארו.

בפרקים הבאים: ביום רביעי נקבל פרק על סנטיאגו, אי המודחים שם נמצאים המותג בשבקין ואיתו ארבע בנות, או יותר נכון שלוש בנות (מירית,מעיין ומיכל) ועוד נחש (דיוה). ביום שבת השבטים יתאחדו ובשבקין והסמוראיות יחזרו למשחק במטרה לנקום ולהרוויח את מקומם בחזרה. עוד פרק משעמם כמו זה של אתמול ואבדנו.

הכותב הוא כותב הבלוג מיומנו של פסיכופט מתורבת

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר