מס' צפיות - 785
דירוג ממוצע -
דובדבני וקובץ- צוותא
מאת: elybikoret 27/02/09 (17:10)

כל יום חמישי בערב מתקיים בצוותא בתל אביב מופע מערכונים ונונסנס של הצמד דובדבני וקובץ. הצוות התארח בתכנית טלויזיה והתפרסם. האולם היה מלא מפה לפה. עם תחילת המופע ,לחימום, הופיע הצמד בסידרת תרגילים כמעט אקרובטיים ליצניים והתקבלו במחיאות כפיים סוערות,צעקות ושריקות עידוד על ידי הקהל שהיה ברובו צעירים ונוער.  

 

המופע מלא קצב,חן,פעילות שלא נפסקת לרגע. שמענו מערכונים קצרים על תופעות של יום יום המוגשים היטב, בטוב טעם,בצורה חופשית,משוחררת ולא מכופתרת כאשר בכל אחד מהם"פואנטה"ומסר מסויים. יש במערכונים אלו הסתכלות על המציאות שלנו,ראי של תופעות כאשר הכל מוגש בהומור בקלילות בכאילו נונסנס כדי להצחיק ,לבדר, לשעשע ובאמת כך.

 

בכל מערכון כזה גם עוקץ מסויים ,אמת לאמיתה וציור דמויות מהווי היום יומי. מערכונים אלו מבדרים ויחד עם זאת צוחקים על הדברים שהם לא בסדר.דברים הידועים לכל ושנתקלים בהם לעתים קרובות. שמענו מערכונים על החולה,על הבלשים,על החשפן,על אמן החושים,הנביא-יוולד לך ילד בעוד 9 חדשים.

 

איך זה אתה יודע?-בואי איתי מאחורי הקלעים ותראי...,הגמל,מכירות בטלויזיה,במסעדה-מה ההבדל בין ארוחה רגילה לארוחה עיסקית?-ארוחה עיסקית  אתה מקבל אחרי 6 בערב .מה ההבדל? ב6 אנו סוגרים.רעיון רודף רעיון. אין מנוחה לרגע.הצוות עובד קשה ומזיע והקהל נהנה וצוחק.  

 

ערב בידורי במלוא מובן המילה. מוגש בטוב טעם,בקצב רצחני,בהומור דק,בכשרון הגורם כאמור הן לחיוך והן לצחוק רם.

 

לראות או לא לראות: בידור קל מעולה. מערכונים,נ ונסנס והנאה.

הכותב הוא הבלוג יעסוק בביקורת שלי ורשמים אישיים שלי של הצגות תיאטרון מופעים אופרה בלט קונצרט וכו הכל קשור למוצג על בימותינו כאמור הכל רשמים אישים בלבד אשמח לקבל רשמים של אחרים

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר