מס' צפיות - 759
דירוג ממוצע -
הישרדות איי הפנינה, פרק 17 - הזדמנות בלתי חוזרת
שני גברברים עם מוחות חלולים משעממים אותנו על האי כבר חודשים עכשיו הגיע הזמן לפדות את כבודם ולחפירותיו של אריק לשים חראם העם דורש רופא צלוי לו על הגריל בעיקר אחרי שהבנתם שאין לו שום תרגיל תשלחו את הנחש למפגש עם המותג הוא כבר יראה לו מאיפה משתין הדג.
מאת: טמיר כהן 26/02/09 (14:18)

כשאני אומר הזדמנות בלתי חוזרת, אני לא מתכוון לחלון ההזדמנויות שנוצר להחזרתו של גלעד שליט הביתה (באמת הגיע הזמן), אני גם לא מתכוון להזדמנות שנוצרה להקים ממשלה בלי ש"ס כי ברור שזה כבר לא יקרה, אני גם לא מתכוון לאפשרות להכניס את ארז טל ואסי עזר כמתמודדים ב"האח הגדול vip" ולחסוך מאיתנו את היובש שלהם כמנחים (כי כבר כולם יודעים מי משתתף בזה וגם זה לא יקרה). כשאני אומר הזדמנות בלתי חוזרת, אני מתכוון להזדמנות פז שניתנה לגברים של שבט קניבה, איתי וגיא (אריק לא ממש גבר), להיפטר מהייצור הכי דוחה במשחק מאז דיווה. חגיגות השמחה שיכולות להיחגג לאחר העפתו המיוחלת של אריק ביום שבת, הן הזדמנות שפשוט אסור להם למנוע מאיתנו הצופים.
 

בפרקים האחרונים של הישרדות 2:

הישרדות איי הפנינה, פרק 16 - אתם מפוטרים

הישרדות איי הפנינה, פרק 15 - כולם מחווירים לידו

הישרדות איי הפנינה, פרק 14 - פסיכוטית

 

נכון, לא מדובר בשני גברים חזקים בשכלם. איתי, הגמד השרירי הוכיח את כוחו בפרק האחרון, אבל בכל הנוגע לקיום שכל בקודקודו, משלחת החיפושים טרם חזרה. לעומתו, על גיא הרוחניק השרירי, אני מתכוון לשים את כל כספי. אפשר בהחלט לקוות שיצר החרמנות שלו לא ייתן לו לוותר על מירית כל כך מהר, והוא יזרוק את אריק לבור שהוא כרה לעצמו ויקבור אותו שם. כמה אפשר להמשיך להטריד מינית את צ'יקיטה, לעגוב על מושון או  לפנטז על השמש, כמה זמן אפשר להסתפק בתחליפים זולים, העם רוצה את גיא בתוך התחת של מירית, עכשיו ולאלתר ולו רק בשביל להיפטר מהחפירות האינסופיות של אריק ומהעובדה שכשהוא רואה את השמש עולה מעל איי הפנינה בבוקר, הוא בטוח שהיא עלתה רק בגלל האסטרטגיה הגאונית שלו (ותודה לירון שהעיר את עיני). אפרופו שכל בקודקוד, אני חייב לתהות אם איתי וגיא הבינו רק אתמול כמה חסר תועלת אריק במשימות? נכון, כשהוא עף מהרפסודה מהר יותר מכול הבנות, זה היה ברור כשמש, אבל הכתובת כבר הייתה על הקיר, אפשר לומר שהיא הייתה כתובה שם באותיות יותר גדולות מהקיר עצמו.
 
מפתיעה לא פחות העובדה, שממש באותו פרק שאריק, אסטרטג העל בפני עצמו, עומד ליפול, אופיר, האסטרטג של השבט השני, מפיל גם הוא את עצמו כשהוא נתפס בשקר. העובדה שדווקא נטע-לי החזירה החלולה עלתה על השקרים שלו, מעלה תהייה שאולי הוא לא היה כזה אסטרטג גדול כמו שאנשים עשו ממנו, לאור החושך האסטרטגי שמסביבו. שקר אחד בעיתוי גרוע וכל מה שהוא בנה נהרס. הדבר היחידי שיכול להציל את אופיר זו העובדה ששבוע הבא יכול להיות איחוד בגלל שבעונות האמריקאיות עושים את זה כשנשארים עשרה מתמודדים בדרך כלל וזה יהיה המניין לאחר שקניבה תעיף עוד חבר שבט.
 
שיר תמיכה
 
שני גברברים עם מוחות חלולים
משעממים אותנו על האי כבר חודשים
עכשיו הגיע הזמן לפדות את כבודם
ולחפירותיו של אריק לשים חראם
העם דורש רופא צלוי לו על הגריל
בעיקר אחרי שהבנתם שאין לו שום תרגיל
תשלחו את הנחש למפגש עם המותג
הוא כבר יראה לו מאיפה משתין הדג
 
 
גבר גבר
 
אתגר הדחיפות מהרפסודות היה דווקא מעניין, אבל כרגיל, ארוך כאורך הגלות. אי אפשר להתעלם מאיתי שהוא הגיבור הגדול של האתגר הזה, בגלל שהפגין דומיננטיות וכוח והצליח לגבור כמעט על כולם אבל בעיקר בגלל שהוא בעט לאיגור הפיראט בביצה. מילה רעה להפקה על הפרומו משבוע שעבר שהראה לנו את מירית נפצעת ואת איתי ייקום דמה. בפועל, מי ששרד חצי שעה של אתגר, נטו, לא כולל עוד עשרים דקות פרסומות, גילה שלא היה ולא נברא, איתי השתמש במירית כפתיון וכשעידן מעיף אותה הוא מעיף אותו בשתי דחיפות ולא בעזרת התנקשות אכזרית כמו שנראתה בפרומו. תעשו לי טובה, אני מבין שהחומרים דלים, אבל אל תמציאו דברים כדי לספק חומרים לפרומואים שלכם, אם אין לכם מה להראות אל תראו כלום, ממילא הפרומואים כוללים גם המון ספויילרים מיותרים. בכל מקרה, איתי באמת יצא גדול מהאתגר הזה ופיצה על הכישלונות של העבר. לעומתו, איגור הוכיח שוב שהוא לא הרבה יותר גבר מאריק ועף כמו כוסית ברוב הקרבות שלו. קניבה ניצחו כאמור והפרס היה ארוחת בוקר שבמרכזה עמד כרגיל מוצר פרסומת לא סמויה בכלל. בסיום המשימה כל אחד הכניס לנו את המשפט השחוק שלו, עידן אמר שאיתי הראה להם מאיפה משתין הדג וגם שלדרבי יש חוקים משלו אז גם למשימת החסינות. גיא לעומתו התלהב מהדימויים של דיווה (גם עליה הוא חם???) ואמר "נלחמנו כמו אריות בחבורת זאבים". בכלל, הפרק הזה יותר מכל הקודמים, היה נראה כמו פרק שבו הכותבים התחילו להכתיב גם למתמודדים משפטים, הכותבים הגרועים יש להוסיף. מה לא?
 
מסתחררים
 
באתגר החסינות, חברי השבט הסתחררו התסחררו והסתחררו על מנת לשחרר חבלים שהיו סביב עמודי עץ ועליהם היה להעבירם להיות סביב גופם. יואב כמעט נפל כבר בתור הראשון אבל למזלו בהמשך קשרו אותו לבנות והן היו חזקות ממנו והצליחו לסחוב אותו. אותו דבר בערך קרה גם לאריק רק ששם הם כבר לא הצליחו לסחוב אותו והוא הפיל אותם על החול וגזל במו מוגבלותו את הניצחון. זה היה יכול להיות סוף הסיפור אבל הראו לנו שבתחילת האתגר אנסטסיה רמזה לאריק להפסיד וניסו כרגיל לגרום לנו לחשוב שזה מה שהוא עשה. לדעתי זה משחקים בעריכה. לדעתי אריק פשוט מוגבל ולא היה מדובר פה בשום תכנית גאונית. העובדה שגיא ואיתי התעצבנו עליו קשורה לזה שהוא חלש ולא תורם כלום באתגרים. נקודה. נקווה שכך יהיה גם בשבת, מה שמזכיר לי שמושון קלט את אריק בשנייה המלך. איתי וגיא, חלולים כאמור, להם זה כנראה לוקח יותר זמן.
 
 
המשפטים של הפרק
 

•·       זוארץ - "מירית, איך זה להיות בת יחידה שבט קניבה?" מירית - "זה הולך נהדר, הם ישנים כפיות ואני לידם". אריק, שוב שם את הגברים בדיוק איפה שהוא רוצה. האם לעולם חוסן? נחכה ונראה.

 

•·       "אתה עושה אמנות לחימה חדשה, של הקוף או משהו כזה?". איתי, על אסטרטגיית הלוחמה של עידן באתגר הרפסודות. דוגרי, אם הם לא יתגלחו עוד כמה שבועות, זה לא יהיה כל כך מופרך.

 

•·       איתי - "אופיר הוא סוג של חמאה, שרירן בלי כוח". חמאה? רוב העולם קורא לזה וזלין.

 

•·       "שלא יבלבלו לנו את המוח, נועם הדייג" איגור נותן סופסוף למפלצת הירוקה לצאת החוצה, לאחר שתפס דג בעצמו, שנייה לפני שהוא מגעיל את כולם ואוכל את כל החלקים הפנימיים שלו כשהם חיים.

 

•·       "ניסיתם פעם לאכול צימוקים בדבש? נראה לי שהלבלב שלי מקבל כזו מכת אינסולין, בום". אריק, ממשיך לנסות לשכנע שהוא רופא. עדיין לא קונים, פגיעת ראש חמורה אינדיד.

 

•·       "אני די מבסוט על השבט שתמיד אוכל פצצות, אבל גם עף הביתה די יפה, אז לנו זה לא מפריע, שיאכלו, שיגיעו ארצה כמה שיותר מהר, אנחנו נשארים פה, רעבים אבל נותנים בראש". האם יכול להיות שאיגור הוציא משפט של טעם מפיו? תרשמו את התאריך.

 

•·       "תילחם כבר כמו גבר, אני וגיא נלחמים כמו אריות ואריק בוכה". איתי, מתוסכל מהתפקוד של אריק ועדיין חושב שהוא גבר. גם זה יעבור לו.

 

•·       "אריק מר שלומפרולו בכבודו ובעצמו התחיל להסתבך עם השאקל". איתי על אריק, שוב יודע להגיד בדיוק מה קורה, שוב לא קולט מה זה אומר.

 
בפרק הבא, נראה את עידן ואריק שהלכו לאי הגלות, את המשימה שניתנה לשבט בארו כפרס על שזכו בחסינות (מה זה? עוד אתגר מיותר? מספיק) ואת גיא מעלה סופסוף את הסברה שאולי אריק הפסיד בכוונה. בבארו הולכים לחפש כל הבנים את הפסלון ואופיר מוצא משהו. הפרומו מבטיח "היפה והחיה בפרק הדחה מפתיע", מישהו עדיין מאמין? ולנו? נותר רק להחזיק אצבעות שאיתי וגיא יעשו את הדבר הנכון. זו הזדמנות בלתי חוזרת, תעשו לצופים את הטובה הזו. תודה
 

 

הכותב הוא כותב הבלוג מיומנו של פסיכופט מתורבת

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר