מס' צפיות - 232
דירוג ממוצע -
חוסר התפקוד של מופז
חוסר תפקודו של שאול מופז כשר התחבורה בשלוש שנים האחרונות.
מאת: אודי פוזיס 26/02/09 (12:58)

מסתבר שלא רק אני מתלונן, מישהו באמת בדק את התפקוד של מופז כשר תחבורה ומצא, באופן לא מפתיע, שיותר נכון לכנות את זה "חוסר תפקוד", כי תפקוד לא מי יודע מה היה שם.

 

על פי הכתבה ב-ynet, וגם למיטב זכרוני, מופז הבטיח כל מיני הבטחות בעת כניסתו לתפקיד. בעיקר בכל הנוגע לתחבורה ציבורית, תשתיות ודברים מן הסוג הזה שאמורים להוריד את כמות תאונות הדרכים, לתת שירות טוב יותר לציבור וגם לחסוך באנרגיה ובכסף. מסתבר גם לפי הכתבה, ואני מעולם לא חשבתי על זה שמופז הוא שר התחבורה הותיק ביותר מאז ישראל קיסר (שגם הוא לא עשה מי יודע מה). ועוד מסתבר ששלוש שנים בתפקיד, כשאתה אמור להיות ארבע שנים בתפקיד זה הרבה במדינה שלנו.

 

בכל אופן, האיש הבטיח הרבה וקיים מעט מאוד. אבל זה לא ממש מפליא אותי. מה שיותר מפליא אותי זה שהוא חושב שיש לו יכולות להיות ראש ממשלה ואם לא ראש ממשלה לפחות שר בטחון. כולנו זוכרים (זוכרים?) את ההשתלחות שלו בציפי לבני בזמן הפריימריז ואת ההתנהגות הבזויה שלו כשהלך הביתה ליומיים אחרי שהפסיד וחזר בו מיד. כולנו גם זוכרים, מי שזוכר כי הזכרון של הציבור כאן זה לא משהו יציב, שהוא אמר "בית לא עוזבים" עוד כשהיה בליכוד ובהחלט עזב.

 

מה אנחנו למדים מכל הדברים האלה? שאי אפשר להאמין לפוליטיקאים בכלל ולשאול מופז בפרט.

הכותב הוא אודי פוזיס

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר