מס' צפיות - 282
דירוג ממוצע -
יש להקים ממשלה חדשה דחוף
הבעיות שאנחנו עומדים בפינהן קשות ביותר, החל מהמצב הבטחוני ועד המצב הכלכלי חברתי, אין לנו את הפריבילגיה למלחמות אגו בצמרת.
מאת: אודי פוזיס 23/02/09 (13:02)

נראה שעל סף סיום כהונתה של הממשלה הזאת הכל מתפרק שם. ראש הממשלה מפטר את עמוס גלעד, מה שמשאיר את המו"מ על הרגיעה ועל גלעד שליט עומד באויר, דבר שהוא ממש אבל ממש רע.

 

בינתיים אין רגיעה אז יש קסאמים על ישובי הנגב, יש קרע בין ראש הממשלה לבין שר הבטחון, המו"מ על גלעד שליט תקוע, הרגיעה תקועה, מצרים בקריזה עלינו, ונראה שהכל עומד להתמוטט כל שנייה.

 

כל עוד העומדים בראש המדינה הזאת ועושי דבריהם רבים ביניהם, חמאס יכול להרגיש עצמו חופשי לירות עלינו קסאמים, כי בין כה וכה לאף אחד אין באמת זמן להתעסק איתם. התגובות שלנו לירי שלהם הן מאוד מדודות, וחמאס יודעים שהדבר האחרון שנעשה, לפחות עד שתהיה כאן ממשלה חדשה (וזה יכול לקחת זמן), זה להכנס שוב לעזה.

 

כל הבאלגן הזה שמתרחש בממשלה עכשיו לא משרת אף אחד חוץ מאשר את האגו של האנשים שיושבים שם. כדאי מאוד שיתעשטו על עצמם ויתפקדו באחריות עד אשר תוקם ממשלה חדשה.

 

הבעיות שאנחנו עומדים בפינהן קשות ביותר, החל מהמצב הבטחוני ועד המצב הכלכלי חברתי, אין לנו את הפריבילגיה למלחמות אגו בצמרת.

 

לא שאני חושב שהממשלה שעומדת לקום עכשיו תעשה טוב למדינה, אבל אם זה מה שבחרנו אז צריך להקים את הממשלה הזאת מהר ככל האפשר כי אי אפשר להמשיך לחיות בכאוס הזה.

הכותב הוא אודי פוזיס

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר