מס' צפיות - 326
דירוג ממוצע -
ציפי שעלה לה לראש ה...
מאת: kalligula 17/02/09 (00:07)

אחת התכונות הכי שנואות עלי זו הדו פרצופיות וההתחסדות, מאז יום שלישי שעבר שהיה "יום הבוחר" בו יצא עם ישראל לבחור את נציגיו לכנסת ה18, ישנה אישה אחת שהחליטה שהיא מיישרת את כולם ובעיקר ממציאה את הגלגל.

ציפי ליבני יו"ר קדימה, והמועמדת לראשות הממשלה ממשיכה לפזם את המנטרה "העם אמר את דברו", אכן העם אמר את דברו והחליט שהוא מאס בדרך בה בחרה מפלגתך ושותפותיה לכנסת היוצאת, והחליט לנסות את הדרך השנייה.

 

אמנם מפלגתך זכתה ב28 מנדטים יותר מכל סיעה אחרת, אבל ע"פ שיטת המשטר בישראל מאז הקמתה עובדה זו לא מקנה לך את המנדט להקמת הממשלה, את זה יחליטו נציגי שאר הסיעות בכנסת שיגיעו לבית הנשיא וימסרו את המלצתם למי הם מוצאים לנכון לתת את המנדט לנסיון להרכבת הממשלה. מה כ"כ מסובך? מה חדש? מה השתנה?

 

את יכולה לבקר את השיטה,לחוש חוסר אונים,תסכול הכל מובן ונכון , אבל להציג את הענין כפי שאת עושה בימים האחרונים נראה פשוט פתאטי. היום הגדילה ליבני לעשות והצהירה את ההצהרה הזו: "יש כאלה שנבחרו משנאה, חוסר תבונה, וחוסר ביטחון בתוך החברה הישראלית"

 

נכון את צודקת, מי ששידר שנאה, וגרם לחוסר בטחון בתוככי החברה בישראל זו היית את ומפלגתך, שלאורך כל הקמפיין שלכם הזהרתם והפחדתם אותנו משלטון הימין בכלל, ובנימין נתניהו בפרט. אתם אלה שסיפרתם לנו עד כמה מצבנו יהיה קשה אל מול אומות העולם, ממשלו של הנשיא אובמה, והזהרתם אותנו מהגזען אביגדור ליברמן הפשיסט שרוכב על גלי השנאה לעבר ערביי ישראל, מה שלא מנע ממך ומפלגתך להגיע להבנות לקווי יסוד משותפים לממשלה בראשותכם עם אותו פשיסט גזען לדבריכם, אתם אלה שסיפרתם לנו עד כמה מסוכן ה"דמון" נתניהו והראתם לנו תמונות של ידו הרועדת והמסוכנת מול הכפתור האדום, זה אותו נתניהו שבתור מספר שתיים בממשלתך הוא ראוי ומתאים , מאידך בתור מספר אחד הוא מסוכן ויביא כליה על ישראל.   

 

זו אותה ציפי ליבני שרומזת, ציפי לבני, "רומזת שיש לה השגות לגבי הכרעת העם"  סליחה? תקני אותי גבירתי האם אנחנו חיים במדינה דמוקרטית על כל המשתמע מכך, או שמא רק כאשר הדברים נוחים לך והולכים בכיוון שלך? או אולי כדאי ונלמד משליט ונצואלה הוגו צ'אבס, איך עושים זאת נכון. בוחרי ש"ס ידעו מראש למי הם בוחרים ומי מועמדם לראשות הממשלה , אותו הדין לגבי מפלגות הימין וישראל ביתנו, שזה מה שהם הצהירו עוד לפני הבחירות,מה לעשות ורצה הגורל וזו לא היית את.

 

כמו שברור שמי שהצביע למרצ , ברור כשמש שנתניהו לא היה מבוקשו. פתאום ברית הזוגיות חשובה לך כ"כ, הפקעת היהדות מהמפלגות הדתיות ,והקלות בגיור הם הם על ראש סדר העדיפויות שלך, מה שלא מנע ממך לשבת בשלוש השנים האחרונות עם ש"ס בממשלה, ולא לקדם דבר וחצי דבר מכל הדברים הללו בתור מספר שתיים בממשלה, וגם בתור שרת המשפטים,שרת הקליטה ועוד, בעצם בשום משרד לא עשית דבר.  

 

ציפי היקרה את אמנם מנסה להתהדר בנוצות לא לך, להיראות כנקייה וצחורה כשלג, פורצת הדרך לפוליטיקה אחרת, אבל תכלס בואי נודה על האמת את בדיוק כמו כולם , לא יותר ולא פחות,את פוליטיקאית בכל רמח אברייך ואני מציין עובדה זו לשלילה הפעם ולא לחיוב, פעלת בכל השיטות המלוכלכות שפעלו אחרים ואף יותר, לא בכדי זוקפים לזכותך את ריסוק השמאל תוך כדי מסע הפחדה ודמוניזציה ליריבך, מה שהביא לניצחונך אבל איך אומרים במחוזותינו "עוד נצחון כזה ואבדנו".

 

את אופורטוניסית לא קטנה, מה שהביא אותך ואת שאר חברי מפלגתך לקדימה, כל הבינוניים שהבינו שלא ישיגו דבר במפלגות האם וקפצו על עגלתו המנצחת של שרון, התנהלותך בממשלה היוצאת היא חרפה מצד אחד גידפת והשמצת את יו"ר מפלגתך שהוא גם ראש הממשלה , והכרזת עד כמה הוא לא ראוי ולא מתאים אבל לרגע לא היה לך את היושרה להניח את המפתחות וללכת. אז בואי תרדי מהעץ ואם עתיד המדינה הזו באמת חשוב לך ואת כ"כ חרדה לגורלה של המדינה תחפשי את המאחד ולא רק את המפריד, כי פועלך בימים האחרונים מוכיח שרק התפקיד והכסא חשובים  לך ושום דבר אחר לא, ובעבור זה תגררי אותנו שוב לבחירות תוך שנה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר