מס' צפיות - 285
דירוג ממוצע -
על שלוש תוכניות בשלושה ערוצים
מאת: רב ערוצית 16/02/09 (02:13)

הישרדות, שבת 21:00, ערוץ 10

 

עוד לא אבדה תקוותנו, התקווה בת שנות אלפיים, ובשבקין עוד יחזור על כפיים! זו הבשורה הגדולה של הפרק האחרון של "הישרדות", ולא ההדחה של דיוה, שנואת נפשה של מיכל - והאמת, גם שנואת נפשי. האישה הזו תופסת מעצמה משהו אש, ואי אפשר להתרגש גם כשהיא ממש עצובה. חבל, חבל שהיא הולכת להרוס לבשבקין ולמעיין את ירח הדבש, ועלולה לחזור לחיינו בשבועות הקרובים.

 

הבשורה המרגשת השנייה גם היא לא מגיעה מהפרק עצמו, אלא ממכת הראש שיחטוף אופיר בפרק הבא (גיא, בסמכותיות: "עצור, עצור!". מישהו לימד אותו את זה?), ומכת הראש שכולם חשבו שהם חטפו כשראו את נועם טור יוצא מהקופסה. אין ספק, המפיקים יודעים מה טוב לבנות ישראל.

 

המרוץ למיליון, חמישי 21:00, ערוץ 2

 

מה היה שווה כל הריאליטי הזה בלי חנה ומרגלית מעמק הירדן, ובלי אשר ומאור ממכללת אשקלון? שני הזוגות שהגיעו אחרונים הם גם שני הזוגות שמכניסים את הפלפל לתוכנית, ולכן כמה משמח לגלות שאין הדחה בפרק השני - ששודר בחמישי ולא בשבת, למרות האיומים, ובמהלך תמוה במיוחד. מצד שני, מהלכים תמוהים זה השם השני של רשת (הזכיינית המשדרת), אז מה הפלא.

 

בכל אופן, אפשר כבר להכתיר את הזוג המשעמם של המרוץ: שני היזמים בוגרי המרכז הבינתחומי, שי וגיא. הזוג המיותר לגמרי, והלא הם בכלל אקסים: אלן וענבל.

 

24, חמישי, 22:00, ערוץ 3

 

ראיתי אתמול ארבעה פרקים ברצף (מוקלטים. האחרון שודר בחמישי), ולמרות כל הנבואות השחורות - זה עדיין עובד. העובדה ש-CTU כבר לא קיימת רק הופכת את העסק ליותר מעניין, והעובדה שיש נשיאה מכשירה את הקרקע להילרי קלינטון, בעוד שמונה שנים. עוד כמה דקות מסך לביל ביוקנון, ואני בכלל בעננים. למה דווקא ביל? כי טוני אלמידה זה מה-זה פאסה, וג'ק באואר זה מה-זה מתלהב. ואגב, גם לקלואי מגיעות יותר דקות מסך, אחרי כל מה שהיא עברה.

 

בקטנה: כבר הרבה זמן אני מנסה לחשוב מהיכן מוכרת לי ג'נין גרופלו, שמגלמת את סוכנת ה-FBI ג'ניס. ובכן, מעבר לזה שהיא כיכבה ב"סטרדיי נייט לייב" היא גם שיחקה גם ב"מציאות נושכת" וב"מה נשים רוצות", ועשתה יופי של תפקיד אורח ב"בית הלבן".

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר