מס' צפיות - 254
דירוג ממוצע -
עמיר פרץ
מאת: אודי פוזיס 15/02/09 (13:01)

הבוקר קראתי במעריב שעמיר פרץ (זוכרים אותו??? לא כי אני לא יכול לשכוח) חוזר ובגדול, ורוצה להתמודד שוב לראשות העבודה.

 

זה שהסכינים ישלפו אחרי ההתרסקות של המפלגה הזאת, זה היה ברור וזה לא מפליא אותי. במיוחד במפלגת העבודה (אבל לא רק), החבר'ה רק מחכים למשהו כזה כדי לשלוף את הסכינים, להעיף את היו"ר במיידי, להחליף אותו באחד אחר - אחד שכבר הועף בעבר בדרך כלל - רק כדי להעיף אותו שוב, ולהחזיר, ולהעיף ולהחזיר בעתיד. טוב, זה לא מפתיע אף אחד והיה ברור שהרגע הזה יגיע.

 

אבל, זה שעמיר פרץ חושב שהוא ראוי לקחת על עצמו שוב את התפקיד הזה, אחרי הבזיון של הפעם הקודמת, זה באמת מפתיע (או אולי לא?).

 

לא רק שהאיש הזה נכשל בגדול כיו"ר המפלגה הזאת (סוציאליזם אמרנו?), הוא לקח על עצמו תפקיד של שר בטחון, שרחוק ממנו כמו שאני רחוק מלהיות האסטרונאוט הישראלי הבא בנאסא, ולא רק שלקח על עצמו את התפקיד הזה, הוא גם הוציא אותנו למלחמה כשהוא בתקפיד הזה. ולא רק שהוציא אותנו למלחמה, הוא גם נכשל כשלון קולוסאלי בניהול המלחמה ובילוי תפקידו בכלל.

 

האיש הזה, שסיכן את בטחון חיילינו ביציאה למלחמה מתוך חוסר הבנה טוטאלי וחוסר ידע משווע של מצב הצבא, הוא רוצה להיות ראש הממשלה הבא. האיש הזה שהוכיח חוסר אחריות ברמה בסיסית ביותר, הוא רוצה להנהיג את המדינה? הוא רוצה לשקם את המפלגה ולזכות בבחירות הבאות. והוא גם חושב שזה אפשרי. האם אנחנו מדברים על אותו אדם?

 

זה נכון שיש לאנשים כאן זכרון קצר (ראה ערך ביבי), אבל פרץ בונה על אובדן זכרון טוטאלי. רק מישהו שאיבד לחלוטין את הזכרון יכול לחשוב שפרץ מתאים להנהיג את מפלגת העבודה כמפלגת שלטון. הרי זאת כוונתו וזאת כוונת המפלגה, לחזור להיות מפלגת שלטון בעתיד הקרוב.

 

כמה זמן עבר בכלל מאז הכשלון הקולוסאלי הזה? שנתיים וחצי, אדון פרץ, זה לא מספיק, צריך לפחות 10 שנים, עד אז אתה יכול מקסימום להבחר לראשות עיריית שדרות או אולי אם תכנסו לקואליציה, לשר העבודה והרווחה, שם מקומך. בשום אופן אנחנו לא רוצים לראות אותך שר בטחון ובטח שבטח לא שר חוץ ועל אחת כמה וכמה לא רוצים לראות אותך ראש ממשלה. כי אפילו אחרי שנדיח את ביבי בעוד שנה שנה וחצי, אתה עדיין לא תיראה טוב.

 

אני שואל את עצמי באמת, האם כשעמיר פרץ מסתכל על עצמו במראה הוא חושב שאחרי כל הבזיון שהעביר אותנו ואת עצמו, הוא באמת חושב שהוא צריך ללכת על התפקיד הזה? אני מציע לך מר פרץ להתאזר בסבלנות, כפי שאמרתי, צריך לפחות 10 שנים כדי שהאנשים במדינה הזאת יתנו לך עוד צ'אנס, שכמובן תפספס. יותר מכל אני מציע לך להשקיע בחוזקות שלך בתחום הרווחה והעבודה (יש הרבה מה לעשות שם) ולא בחולשות שלך שרק מגחכות אותך בעיני העם.

הכותב הוא אודי פוזיס

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר