מס' צפיות - 357
דירוג ממוצע -
רקויאם לממשלת אולמרט ושערוריה לקינוח
מאת: kalligula 08/02/09 (22:20)

בעוד יומיים יורד המסך על ממשלת אולמרט, ושותפיו הבכירים ציפי ליבני, ואהוד ברק, מאוחר מידי לטעמי כי זו ממשלה שהיתה צריכה לעוף קיבינמט יום אחרי סיומה של מלחמת לבנון השנייה!!!.

 

ממשלה זו השאירה בירושה מצב לא מי יודע מה, וזה בלשון המעטה כאשר המחדל הגדול ביותר בתקופת כהונתה זו הפקרתו של החייל החטוף גלעד שליט שנחטף כשלושה חודשים אחרי כניסתה וממשיך לשבת בשביו כמעט 3 שנים, ולמרות הדיבורים על שחרורו הקרוב לטעמי זו נחמת עניים.

 

מחדל נוסף של אותה ממשלה כושלת הוא ענין הפקרתם של תושבי הדרום שחיו תחת איום טילים יום יומי, עשרות ביום ורק לקראת הבחירות סוף סוף החליטו לעשות מעשה ויצאו למבצע פרווה שכל תכליתו היה מסע נקמה והרס ותו לוא, מה שהיה הוא שיהיה ומספיק לראות את מטחי הטילים שנוחתים על הדרום אחרי המבצע ע"מ להבין את כשלונו, כאשר שומעים יום יום את המו"מ שמתנהל בימים אלה על ה"תהדייה", שחרורו של גלעד שליט, וענין המעברים קשה להבין מי המנצח ומי המנוצח ממבצע זה, ושלא יבלבל לנו את המוח אהוד ברק בענין שהמבצע המוצלח קידם את ענין שליט, הלוא דרישות החמאס לא התגמשו ותמורתו דורשים את שחרורם של רוצחי השר גנדי ז"ל, מחבלי מלון פארק בנתניה, ומסעדת מקסים בחיפה כ1400 רוצחים נתעבים, בדיוק כפי שהיה טרום המצבע אז למה בדיוק מתכוון ברק באומרו את הדברים הנלוזים הנ"ל? או שמא אנחנו לא ברמה להבין את מוחו הקודח כפי שניסו למכור לנו במהלך כהונתו כראש ממשלה, תכלס ממי שהפקיר את מדחת יוסוף ז"ל בקבר יוסף וחטופי הר דב, ממש אין לי ציפיות מאיש זה ושום דבר כבר לא יפתיע אותי בגינו.

 

מחדל המחדלים של אותה ממשלה זוהי מלחמת לבנון השנייה,שם הופקר הצפון ויותר ממליון אזרחים הפכו לפליטים בארצם, יציאה למלחמה כושלת ומבולבלת שמשום מה כל האשמה נחתה על צה"ל שלא באשמתו, והפוליטיקאים יצאו נקיים יחסית, שני החטופים רגב וגולדוואסר ז"ל חזרו בארונות לא לפני שסיום המלחמה לא כלל אותם בהסכם הפסקת האש, מה חדש?

אם נדלג על כל פרשיות השחיתות של אותה ממשלה שר אוצר שגונב מהקופה הציבורית, שר שמואשם ומורשע במעשים מגונים, שרים שחשודים ומצויים בחקירות ומעל כולם ראש הממשלה שמואשם שקיבל מעטפות כסף ועוד שלל פרשיות שחיתות, מה שהביא לנפילתו בסופו של דבר.

 

שירת הברבור של אותה ממשלה כושלת זו ירושה שתעלה למשלם המיסים הישראלי 650 מליון שקל, בדמות בניית בית ראש הממשלה בירושלים בימים בהם כל העולם מצוי במיתון שלא פסח על מדינת ישראל, רק היום תוקנה תחזית הצמיחה למשק הישראלי לשנת 2009 ובה צפויה הצמיחה להגיע לרמה של -0.8 שזוהי צמיחה שלילית!!!והכרזה שהמיתון לא בפתח הוא כבר כאן!!!, בימים בהם מפוטרים אלפי פועלים ממקומות העבודה בתעשיה ובהיי טק,משבר מים אחרי 5 שנות בצורת רצופות (מחדל לכשעצמו),משבר בחינוך בו נסוגים תלמידי ישראל למקומות שמתאימים למדינות העולם השלישי, ואני לא מדבר על הקשישים,הנכים,ומצב העוני המחפיר.

 

למי שמכיר את ההתנהלות בארץ, סביר להניח שאותו מבנה חללי שישמש את ראש הממשלה יעבור את המיליארד שקל והלוואי וזה רק יסתיים בסכום הנקוב,החלטה ביזיונית ומבישה ובעיקר מסמלת את התנהלותה של ממשלת אולמרט לאורך כל כהונתה ומשולה בעיניי ליריקה בפרצופם של אזרחי המדינה.

 

התקשורת הישראלית המגוייסת כהרגלה לא עסקה בהחלטה הביזיונית הזו בימים טרופים אלה, מהסיבה שאין לה דרייב לפגוע יתר על המידה בסיכויהם של ליבני וברק , ניתן רק לשער מה היה קורה לו החלטה כזו היתה מתקבלת ע"י ממשלת נתניהו, אני מבטיח לכם שזה היה בכל העמודים הראשים בכותרות ענק בכל העיתונים ובכל כלי התקשורת.

 

אגב נתניהו הגיב היום בענין זה, ואמר שההחלטה הראשונה שהוא יקבל בתור ראש ממשלה זה להקפיא את בניית בית ראש הממשלה והוא יבטלה, אני בכל אופן אעקוב אחרי הבטחה זו, ברור שכל הצדקנים מהשמאל יאמרו שזו הבטחה פופוליסטית ובלה בלה בלה, אבל גם התייחסות לענין הזה היא ראוייה בעיני, הרבה יותר מחוסר האמירה של אותה מפלגה צדקנית שמתיימרת לטפל בשכבות החלשות כמו מרצ ודומיה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הכל שריר ונכון למעט ההתבטאות על הצדקנים!
zvidoc 09.02.09 (09:53)
2.
לביבי תמיד היו הצהרות של בונפרטה
בעז לביא 09.02.09 (15:48)
3.
צודק
אבי 09.02.09 (21:41)
4.
לפחות משהו
kalligula 09.02.09 (22:42)