מס' צפיות - 261
דירוג ממוצע -
המירוץ להישרדות הריקוד, עדכוני ריאליטי
על שלוש תכניות ריאליטי דיברה התורה, או לפחות הטלוויזיה הישראלית בשבוע האחרון
מאת: טמיר כהן 08/02/09 (15:09)

על שלוש תכניות ריאליטי דיברה התורה, או לפחות הטלוויזיה הישראלית בשבוע האחרון:
 
על הישרדות איי הפנינה, עלייה נאמר כבר כמעט הכול. העונה מדשדשת כמו הערוץ שמשדר אותה, אם זה בגלל הליהוק, אם זה בגלל ההתערבות של ההפקה בעונה הראשונה והמשחקים המיותרים גם עם השנייה או אם זה בגלל אינפלציית ריאליטי ועיתוי שידור בעייתי אחרי ההצלחה הכבירה של האח הגדול שסיפקה מציצנות צהובה מיידית וזמינה לעומת הפרקים המרוחים כאורך הגלות של הישרדות.
 
על לא נפסיק לרקוד, שדווקא כן מפסיקים לרקוד, תודה לאל וגורמים לי לרחם על הרקדנים שהחלום שלהם נגדע והוקרב על מזבח ערוץ 2 או על מזבח האגו של טדי הפקות, טמירה ירדני, צביקה הדר או כל אחד אחר שם. הרקדנים טובים לא פחות מאשר אלו שהיו בנולד לרקוד, אבל הפורמט מעיק, הטרחנות של דוד דביר עוד יותר מעיקה והנוכחות של צביקה הדר הכי מעיקה. התירוצים שהתכנית נפגעה בגלל ההפסקה שנכפתה עליה בעת המלחמה אינם רלוונטיים, מדובר בפלופ איך שלא מסתכלים על זה. כשהתכנית לא המריאה, הוחלט לקרקעה ולהעיף שלושה-ארבעה רקדנים כל פעם. כשהבינו שאפילו זה לא יגאל אותנו מייסורי הצפייה בתכנית הוחלט להעיף השבוע עשרה רקדנים ולקפוץ היישר אל הגמר המיותר ולי רק נשאר לשאול, אם זה כל-כך מיותר, למה לא לבטל את התכנית ואם אפשר על הדרך לבטל את נוכחותו של צביקה הדר על המסך שלנו והפעם לנצח, עוד יותר טוב.
 
על המירוץ למיליון שסופסוף עלתה לשידור אחרי ליהוקים חוזרים ונשנים, המון באזז חולף וחוזר ובעיקר מיליוני פרומואים של "בקרוב היא מגיעה" שיצרו רושם שהיא לא תגיע לעולם. אמנם שודר רק פרק אחד, אבל כבר עכשיו אפשר לסכם שככה עושים ריאליטי. רצוי שקברניטי ערוץ 10, בין הפגנה אחת להפקת עוד ריאליטי מיותר, ילמדו לפחות את מה שלא צריך להיות גאון בכדי להבין - אם משהו מצליח, עדיף לא לגעת בו. אם קיבלתם פורמט ריאליטי שמטיל ביצי זהב בארץ המקור, תיצמדו אליו ככל האפשר, תנוחו על זרי הדפנה ותספרו את הכסף כל הדרך אל הבנק. הפרק הראשון של המירוץ למיליון היה צמוד למקור ולכן גם היה מרתק. הליהוק שנעשה כולל לא מעט זוגות שכבר מהפרק הראשון אנחנו רוצים לדעת לאן הם יגיעו, איך הם יסתדרו ואיך הם יתגברו על המכשולים בדרך וכל זה נעשה בלי קשקושים מיותרים, בלי מתן חשיבות מוגזמת לצהוב שמסביב, אלא פשוט על ידי ניצול של פורמט מצליח שזכה בפרסים רבים. יותר מזה לא צריך. גם רז מאירמן הצליח לשכנע ובשבוע אחד כבר התעלה על גיא זוארץ המדקלם החיוור. קשה לי להאמין שאני אומר את זה אבל שאפו ל"רשת".

הכותב הוא כותב הבלוג מיומנו של פסיכופט מתורבת

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר