מס' צפיות - 504
דירוג ממוצע -
המירוץ למיליון
מאת: רב ערוצית 08/02/09 (14:22)

רגע לפני שהטרנד יהפוך למאוס, החליטו בזכיינית ערוץ 2 רשת למהר ולהשקיע בריאליטי משלהם: 5 מיליון דולר פומפמו היטב ב"מרוץ למיליון". עשרה זוגות מסביב לעולם הזה, במשימות שלא מהעולם הזה. 50 אלף קילומטרים בלי כסף, וגם בלי רחמנא לצלן, טלפונים ניידים.

 

מלכות יופי, בלונדיניות, זוג נשוי עם שלושה ילדים, אב חורג וביתו, וגם הבן של אילנית (הוא כזה יפה!) עם החברה שלו ("אנחנו כמו אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט!") - אלה הזוגות שנקלטו אצלי הכי טוב בהתחלה, לפני שעוד היו להם שמות. כמובן שכל הסרטונים שהציגו אותם היו מעושים ובהתאמה דוחים, אבל החלטתי להתגבר. בכל זאת, שנית, זה לא יקרה לנו. מעכשיו הכל ריאליטי. חוץ מהמנחה רז מאירמן (הוא לקח שיעורים אצל גיא זוארץ?).

 

לפי מה שמאירמן אמר אצל טל ואביעד (רדיו תל אביב) צולמו 2,000 שעות, שמתוכן ערכו את התוכנית. זה המון. זה מטורף. וזה מ ד ל י ק. יותר מזה, מדובר בריאליטי הראשון שהייתי מוכנה להשתתף בו. להגיע לספארי של דרום אפריקה, לנהוג על ג'יפ, לבקר בכפר אותנטי, ותוך כדי כל זה לנווט ולעמוד במשימות - זה נראה לי כמו משהו שהייתי יכולה לעשות. כמובן שהשאלה היא עם מי, אבל על זה עוד אין לי תשובה (נילי, אם את קוראת, תני סימן. היינו יכולות להצליח, לא?).

 

אז להתמכר לצפייה ביום חמישי, ולהקליט את "24" שמשודרת במקביל, זו לא בעיה. אבל מה נעשה במוצ"ש, בשעת השידור המקביל ל"הישרדות"? מצד אחד אני רוצה לדעת את מי בארו יעיפו (מיכל?), מצד שני הגשר במשימה של היום השני פשוט מדהים, ובכלל צפויים נופים שחבל על הזמן. אבל תככים עוד אין, ומי יודע אם יהיו. כלומר לא היו בפרומו. בקיצור, התלבטות קשה ביותר, זפזופים מרובים ביותר. בסוף תהיה הכרעה. איזו? עדיין מוקדם לי לדעת.

 

יש אנשים שאומרים שריאליטי זה תת רמה. לפחות בכל הנוגע ל"המרוץ למיליון", אין להם מושג על מה הם מדברים.

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר