מס' צפיות - 263
דירוג ממוצע -
עם גזעני או חפץ חיים?
מאת: ביברשטיין ראובן 08/02/09 (01:14)

כל העיתונים כתזמורת אחת מבקרים את ליברמן על דעותיו הניציות וטוענים גזעניות. האם בזה שהוא רוצה להנהיג בארץ שבועת נאמנות - זו גזענות?

 

מדוע חבר כנסת חייב שבועה ואדם מהיישוב לא ? ומה ערכה של השבועה ע"י ח"כים הערבים כנגד התנהוגתם ופועלם ? האם הם אכן נאמנים מלדינת היהודים?

 

אנו עם במצור, ולכן עלינו להתגונן בחוקים שלא תמיד הם ייראו כדמוקרטיים, אך חייבי המציאות. האם דרישתו של ליברמן להנהגת נשואין אזרחיים זו גזענות ? האם קריאתו להחלפת שטחים של כפרים הערביים עם אדמות הגדה המערבית היא גזענות ? הרי הרבה מדינות בעולם ובאירופה בפרט בצעו החלפת שטחים ואפילו החלפת אזרחים. פולניה וגרמניה, כל עמי יוגוסלביה לשעבר ועוד.

 

דעותיו של ליברמן הן דעות של מדינאי הרואה את טובת המדינה ועמו בלבד - ולא גזענות. מדוע העתונות אינה מקימה צעקה נגד ש"ס ? מפלגה גזענית על טהרת גזע מסויים.

 

מפלגה טוטליטרית הנשלטת ע"י אדם סנילי בן 90 ומעלה. האם על פיו אפשר לנהל מדינה מודרנית ? מה עם המפלגה החרדית שמונעת חינוך מילדים אתיופיים?

 

אפשר לא להסכים לדעותיו של ליברמן, אך אין הוא גזעני - הוא יהודי !!! והחשוב ביותר : לפני שאנו מנהלים שיחות שלום עם שכננו, עלינו לנהל דיאלוג בינינו.

הכותב הוא ביברשטיין ראובן

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר