מס' צפיות - 792
דירוג ממוצע -
חשופים
אם יש טלנובלה שבאמת רציתי שתהיה לה עונה שנייה, זו "טלנובלה בע"מ". אבל זה לא קרה, ובמקום זה עלתה אתמול לאוויר העונה השנייה של "חשופים".
מאת: רב ערוצית 02/02/09 (01:16)

אם יש מישהו שיכול להיות אמין יותר מאנחל בונני ככתב צבאי, הרי שזה אלון נוימן. אבל מה לעשות, אותו ליהקו דווקא בתור המנכ"ל - זה שמגיע לקונטרול בזמן שידור המהדורה וחוטף טלפונים עצבניים בזמן אמת.

 

ואם יש שעת שידור יותר הזויה מזו של "חשופים", הביאוה אליי. אין לי מושג מי עלה על השיבוץ הגאוני, תשע עשרים ושש, אבל כנראה זה לא היה ברגע של סחיות.

 

ובכל זאת, למרות ששום דבר פה לא אידיאלי, אני שמחה שיש לי שוב למה להתמכר. סדרה על מהדורת חדשות שיצר עורך העל רם לנדס (סחתיין על הופעת האורח), ועוד בימים שבהם הערוץ שלו לשעבר (10, דה) ניצב תחת סימן שאלה ענק - האם זה לא צירוף מקרים קוסמי? האין זה נפלא, טלנובלה רלבנטית ואקטואלית? ישיבת מערכת סוערת ומלאת עצבים, שבוודאי לא רחוקה ממה שקורה עכשיו בבית הוורד? פרפקט, אני אומרת לכם, פרפקט.

 

זה רק הפרק הראשון, הרבה עוד לא הספיק לקרות, רק רסיסים מכל קו עלילה, ונראה שאף אחד לא קופח. כולם עדיין אוהבים לצעוק אחד על השני, כולם עדיין חשופים למצלמה, כולם ממשיכים מהנקודה שבה היו - אולי למעט שימי, אלקנה ומלכה, אבל לפחות אחת מהם, אנחנו יודעים שהיא תחזור... (מה הייתה ההתערבות עם ההפקה, שבגינה הוסרה חלי גולדברג מהפתיח, אני סקרנית!).

 

עצה שלי: תתמכרו, בדיוק כמוני, וכל כמה זמן יהיו פה דיוני עלילה. מופרך, אמיתי, להעביר ליונית לוי, לפקסס למיקי חיימוביץ', מירב בן בסט קווים לדמותה, ומה מאיתן ארזי מגיע מיעקב אילון. בסיום תינתן תחזית לגבי הימים הקרובים ומהות האקדח של גלי ארזי.

 

עד כאן ספקולציות. ועכשיו, אלייך, תחייה. והערב, את עם חשיפה בלעדית: רן דנקר עבר הסרת שיער בלייזר, ורם לנדס החזיק לו את היד!

 

חשופים, ראשון 21:26, ערוץ 3

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר