מס' צפיות - 316
דירוג ממוצע -
ריאלטי
הישרדות כוכב נולד נולד לרקוד ועוד תוכניות ריאלטי הכל גנוב מהאמריקאים ואף אחד לא יוצר משהו בשביל עצמו למה? על ריאלטי וריאלטי גנוב.
מאת: בן רז 23/01/09 (21:21)

‏‏‏‏‏‏‏אומנם זה אחלה רייטינג אבל זה מאוד מעצבן לראות את אותה "הישרדות"ב-50 ארצות לפחות למה אי אפשר להמציא

 

אפשר לקחת איש עם הרבה רעיונות  לתת לו דף ועט ושיכתוב תסריט אבל לא יותר חשוב רייטינג תחרות הריאלטי או מה שנקרא: "הריאלטי של הריאלטי" אני חושב גם שהצופה מתבלבל ולא יודע איפה לבחור וגם יש המון ריאלטי כל הזמן לא נגמר תוכנית וממציאים משהו חדש ותכלס תנו קצת הפסקה מזה זה כבר מתחיל לעצבן ואגב, ריאלטי זה התעללות באנשים ואני לא מבין יך ההפקןץ לא מתביישות שהן הורסות לאנשים את החיים משחקים בתיק רפואי בלי אוכל בלי מיים ועוד. רק בשביל עוד 2 צופים איזו חוצפה

 

מילא חדשות למרות שזה גם סוג של ראלטי אבל זה מעצבן כל פעם רואים אנשים בוכים,נאבקים על החיים, מרומים (כמו בכלבוטק) וזה לא מעניין אין משהו קצת יותר איכותי יותר מעוד תוכנטית של הישרדות מה הטלויזיה אוהבת אנשים מתוסכלים זה לא נעים ואף פוגע יותר באנשים שבוככים ומצלמים אותם ללא רשותם רק בשביל עוד כמה צופים.

 

אני לא מבין את זה רייטינג  יותר חשוב מחיים של אנשים (גם אם זה מבויים) מה ,הטלויזיה חושבים שאנשים בוכים צורחים שקרנים ועוד תופסים אנשים לצפות בערוץ שלהם.

 

אני לא ממש נגד ריאלטי לפעמים זה נחמד אבל כשזה בתדירות גבוהה זה כבר מתחיל לשעמם ואם אין מה לשדר אז שישדרו דברים מצחיקים קומים או דברים יותר איכותיים ולא סתם טלנובלות וריאלטי

 

אני צופה בריאלטי אבל כשזה בתדירות גבוהה זה משעמם 

הכותב הוא איש נחמד בעל הרבה דעות משכילות וכחכמות

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר